Tremonti Ski & Bike Resort Grupy Hotelowej Condo.pl obchodzi 1 urodziny    

Udostępnij artykuł

Miniony rok był bardzo intensywnym czasem w hotelarstwie. Mimo tego – jak podkreślają przedstawiciele Tremonti Ski & Bike Resort – doskonale wpisał się on w turystyczną mapę Karpacza. Otwarty w trudnym, pandemicznym czasie, od początku cieszył się zainteresowaniem gości oraz bardzo dobrymi opiniami. 1 września 2022 r. hotel Tremonti świętował okrągły „roczek”.

Tremonti Ski & Bike Resort

Tremonti Ski & Bike Resort to połączenie tradycji z nowoczesnością. Historia tego miejsca sięga przełomu XIX i XX wieku, kiedy to Hermann Haase prowadził tu dwa domy wczasowe. W odrestaurowanych willach znajdują się aktualnie apartamenty w stylu retro, a także SPA nawiązujące w swojej filozofii do mało znanej historii lokalnych laborantów.

Goście mogą wybierać spośród 124 apartamentów o zróżnicowanym standardzie. Hotel powstał z myślą o rodzinach z dziećmi, jak i gościach wypoczywających aktywnie. Obiekt oferuje także całoroczny i podgrzewany basen zewnętrzny z widokiem na góry. W strefie wellness można skorzystać z basenu wewnętrznego z brodzikiem dla maluchów, saun, strefy relaksu czy bali. Należy wspomnieć również o hotelowej restauracji Gusto, która serwuje nietypowe dania kuchni alpejskiej nawiązującej do włoskiej tradycji kulinarnej. Hotel jest również znany z pasji do sportowego stylu życia. Organizowane są tutaj wycieczki rowerowe i piesze, a w okresie zimowym nauka jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

Dyrektorzy o hotelu i jubileuszu

Otwierając drzwi przed pierwszymi Gośćmi wiedzieliśmy, że mamy piękny obiekt z ogromnym potencjałem, który może stać się niezwykłym miejscem na mapie Karkonoszy. Stworzyliśmy miejsce, w którym Goście wypoczywają w swoim rytmie, w którym mogą poczuć się beztrosko i wyjątkowo mówi Paulina Studnicka, dyrektor generalna Tremonti Ski & Bike Resort.

Paulina Studnicka podkreśla również rolę zaangażowanego zespołu w budowaniu pozytywnego wizerunku hotelu.

Największą dumą dla mnie jako dyrektor Tremonti Ski&Bike Resort są moi pracownicy. Z ogromną satysfakcją patrzyłam, jak rozwijają się, budują swoje portfolio doświadczeń, motywują się wzajemnie i dzielą się z innymi swoją pasją do hotelarstwa. Życzę sobie, ale przede wszystkim całemu zespołowi roku kolejnych sukcesów.

Daniel Kasieczka, dyrektor operacyjny Grupy Hotelowej Condo.pl, która jest operatorem hotelu podsumowuje pierwszy rok jako bardzo udany, ale również pełen wyzwań.

Tremonti Ski & Bike Resort to pierwszy hotel naszej grupy. Włożyliśmy bardzo dużo wysiłku, aby dopracować to miejsce w każdym calu. Przede wszystkim postawiliśmy na autorską kuchnię, guest experience oraz ponadprzeciętny serwis. Świetnym przykładem mogą być tutaj obiadokolacje serwowane à la carte, które serwujemy od godziny 13:00 do 22:00. Między innymi na takich elementach zbudowaliśmy zadowolenie naszych Gości, częste powroty i nasz sukces.

Z okazji 1 urodzin hotel pokusił się również o podsumowanie pierwszych 12 miesięcy funkcjonowania.

W hotelowym SPA wykonaliśmy 1569 zabiegów i masaży, wyserwowaliśmy 18 011 napojów w pool barze Fresco i 32 024 śniadania. Przywitaliśmy ponad 30 tys. Gościmówi Matylda Ners-Muszyńska, dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Hotelowej Condo.pl.

Pierwszy rok działalności hotel podsumowuje jako dynamiczny i mało przewidywalny ze względu na pandemię, niestabilną sytuację polityczno-ekonomiczną, ale również ze względu na zmieniające się preferencje rezerwacyjne gości. Mimo wszystko, mijające wakacje hotel zakończył ze średnim obłożeniem oscylującym na poziomie 85 proc.

Hotel zapowiada, że będzie świętował 1 urodziny przez cały miesiąc. Dla Gości przewidziano wiele atrakcji, w tym loterię z każdym wygranym losem, specjalny poczęstunek podczas zameldowania, happy hours w Restauracji Gusto oraz uroczyste cięcie tortu urodzinowego przygotowanego przez szefa kuchni Macieja Morańskiego.

O Grupie Hotelowej Condo.pl

Grupa Hotelowa Condo.pl wspiera hotele i inwestycje apartamentowe w sposób kompleksowy we wszystkich aspektach rozwoju biznesu. Naszym celem jest stworzenie konkurencyjnej i nowoczesnej marki w branży hotelarskiej oraz tworzenie najlepszych miejsc do wypoczynku w Polsce. Grupa Hotelowa Condo.pl to część Condo.pl, która wspiera inwestorów indywidualnych chcących zarabiać na rynku nieruchomości. Zarządza aktualnie 2 hotelami w Karkonoszach: Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu (2021), Mercure Hotel Szklarska Poręba (2022) oraz Apartamentami na Wydmach w Pobierowie (2021).  W 2024 będzie zarządzać już 10 hotelami, tym m.in.: Mövenpick Hotel Karpacz, Hôtels & Préférence Szklarska Poręba, Forest Międzyzdroje, Lido w Juracie, Vista w Wiśle oraz Vista Mikołajki.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.09.2022
Aktualizacja: 07.09.2022