Tylko do jutra najniższe ceny dla dostawców XVII Food Business Forum 2019!

Udostępnij artykuł
Kilkudziesięciu kupców z sieci gastronomicznych, kilkuset właścicieli i inwestorów z restauracji niezależnych, a także dostawcy HoReCa spotkają się już po raz siedemnasty na najważniejszym w roku spotkaniu branży w Warsaw Marriott Hotel. Wszystkim firmom, którym zależy na skutecznym dotarciu i efektywnej inwestycji marketingowej zapraszamy do udziału w XVII Food Business Forum 2019. Tylko do jutra (30 maja) Wystawcy, Sponsorzy lub firmy zainteresowane bezpośrednimi spotkaniami z kupcami mogą skorzystać z najniższego progu cenowego.

Wieloletnią tradycją Forum Rynku Gastronomicznego FOOD BUSINESS FORUM jest, że tylko tu, raz w roku, spotykają się nie tylko najważniejsi przedstawiciele największych sieci w osobach prezesów, dyrektorów i kupców, ale także właściciele i inwestorzy niezależnych restauracji i punktów gastronomicznych z całej Polski. Forum towarzyszy uroczysta kolacja z Galą konkursów FOOD BUSINESS AWARDS 2019 i SUPPLIER OF THE YEAR 2019.

DOSTAWCO, NIE PŁAĆ ZA KOTA W WORKU!
ZANIM POTWIERDZISZ UDZIAŁ W INNYCH BUSINESS SPEED DATING ZWERYFIKUJ RZETELNOŚĆ ORGANIZATORA I JEGO DEKLARACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU POTWIERDZONYCH KUPCÓW.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży gastronomicznej, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych, zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już siedemnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć oraz co roku organizować najwyżej oceniane i oczekiwane wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2019;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli i inwestorów niezależnych restauracji i lokali gastronomicznych,
– prezesów, członków zarządów, dyrektorów w sieciach
– menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania wszelkich informacji, pełnej oferty dotyczących możliwości udziału lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.FOODBUSINESSFORUM.COM

Organizatort BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.05.2019
Aktualizacja: 29.05.2019