Gastronomia pod ścianą – LIVE z Sylwestrem Cackiem

Udostępnij artykuł
Już w najbliższy czwartek o godz. 19:45 na profilu Facebook Nowości Gastronomicznych odbędzie się rozmowa na żywo z udziałem Sylwestra Cacka, prezesa zarządu Sfinks Polska i przewodniczącego Rady Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu. Dyskusję poprowadzi Milena Kaszuba-Janus, redaktor naczelna czasopisma Nowości Gastronomiczne oraz naszego portalu Horecanet.pl. Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału i zadawania pytań przed oraz w trakcie naszej transmisji.

Miło nam poinformować, że już od najbliższego czwartku, 7 maja, startujemy z cyklem rozmów na żywo realizowanych za pośrednictwem profili facebookowych naszych czasopism: Nowości Gastronomiczne, Świat Hoteli, Sweets & Coffee. Do dyskusji zapraszać będziemy wybitnych ekspertów i praktyków oraz uznanych przedstawicieli sektora HoReCa. Nie zabraknie miejsca i prezentacji zainteresowanych dostawców produktów i usług.

W pierwszym odcinku porozmawiamy m.in. o:
– obecnym kryzysie, rozwiązaniach i bieżącej sytuacji w branży;
– dotychczasowym zaangażowaniu i rezultatach starań Związku Pracodawców Hoteli, Restauracji i Cateringu;
– strategiach i kierunkach działania w trakcie oraz po ustaniu pandemii.

Podczas spotkania online widzowie i słuchacze będą mogli zadawać w komentarzach pytania, na które wraz z naszym gościem postaramy się możliwie wyczerpująco odpowiedzieć. Zachęcamy również do nadsyłania pytań i propozycji wątków dyskusji wcześniej na adres biuro@brogb2b.pl. Prosimy o wpis w temacie Pytanie do Live’a z Sylwestrem Cackiem.”

NASZ PROFIL FACEBOOK
>> prosimy kliknąć, aby zacząć obserwować <<

Sylwester Cacek jest prezesem zarządu Sfinks Polska. Poprzednio w Sfinksie piastował stanowisko prezesa zarządu w okresie od sierpnia 2011 do lipca 2019, a także od czerwca 2009 r. do kwietnia 2010 r., zaś w okresie od maja 2010 do sierpnia 2011 r. zasiadał w radzie nadzorczej tej spółki. Zanim zaangażował się zarządczo i kapitałowo w Sfinks Polska, przez wiele lat współtworzył i zarządzał w randze prezesa grupą kapitałową Dominet, w ramach której poprzez franczyzę rozwijany był ogólnopolski Dominet Bank. W 2007 r. Dominet SA, a wraz z nim Dominet Bank, zostały z sukcesem sprzedane międzynarodowej grupie Fortis. W swojej karierze Sylwester Cacek zasiadał także w radach nadzorczych spółek takich jak: Dominet Bank SA, Impel SA. Był udziałowcem klubu piłkarskiego RTS Widzew Łódź SA. Działa także jako inwestor kapitałowy – poza Sfinksem posiada znaczący pakiet akcji w kanadyjskiej firmie biotechnologicznej Helix BioPharma. Sylwester Cacek jest absolwentem Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania. Studiował także na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym Politechniki Warszawskiej oraz w Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Milena Kaszuba-Janus

Redaktor naczelna Nowości Gastronomiczne, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Z wydawnictwem BROG B2B związana od ponad czterech lat, gdzie od września 2018 pełni funkcję redaktor naczelnej Nowości Gastronomicznych oraz redaktor portalu Horecanet.pl i magazynu Sweets & Coffee. Współorganizuje najważniejsze wydarzenie dla branży gastronomicznej Food Business Forum. Odpowiada za dobór tematów dyskusji oraz podnoszenie jakości wydarzenia pod kątem merytorycznym. Dba także o różnorodność panelistów i prelegentów. Przeprowadziła wywiady m.in. z Karolem Okrasą, Arturem Jarczyńskim czy Andreą Camastrą. Prywatnie szczęśliwa żona, fanka czekolady i dobrej kuchni, miłośniczka zumby, literatury grozy i Justina Timberlake’a.

Opublikowano: 05.05.2020
Aktualizacja: 06.05.2020