Viktoria Nikitchuk wzmocni kierownictwo hotelu Renaissance

Udostępnij artykuł

Do zespołu Renaissance Warsaw Airport Hotel na stanowisko Rooms Division Managera dołączyła Viktoria Nikitchuk. Wcześniej, przez ostatnie 15 lat, pracowała w branży hotelarskiej na Ukrainie. Zdobyła tam bogate doświadczenie, w tym m. in. zajmując stanowiska kierownicze.

Viktoria to hotelarz z bogatym doświadczeniem, które zdobyła w Ukrainie. Jestem przekonany, że wykorzysta swoją wiedzę w naszym flagowym, pięciogwiazdkowym Renaissance Warsaw Airport Hotel. Cieszę się, że Viktoria dołączyła do naszego zespołu i będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych. Choć mam nadzieję, że jak będzie taka jej wola, już wkrótce będzie mogła wraz z milionami swoich rodaków wrócić do ojczyzny i odbudować ten piękny kraj  – mówi Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Viktoria Nikitchuk jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej. Przez ostatnie 11 lat związania była z siecią Accor w Ukrainie. W ostatnich latach pracowała w hotelu Ibis w Kijowie jako Rooms Division Manager. Przez ostatni rok pełniła tam również obowiązki dyrektora hotelu. Od marca br. objęła funkcję Rooms Division Managera w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Będzie odpowiedzialna za dział recepcji, rezerwacji, rozliczeń hotelowych a także służby pięter. Jednocześnie będzie wspierała dyrektora generalnego hotelu we wszystkich działaniach operacyjnych.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.