Walentynkowa propozycja od Starbucks

Udostępnij artykuł

Z okazji Walentynek w Starbucks czeka na wszystkich prawdziwa miłość od pierwszego łyku. Singiel czy w parze, nikt nie oprze się limitowanej walentynkowej ofercie, która rozgrzeje serca i rozświetli ten zimowy dzień. A dodatkowo dla gości kawiarni, do wyczerpania zapasów, marka przygotowała prezent.

Do zakochania jeden łyk…

Z okazji Walentynek, Starbucks przygotował dla swoich gości wyjątkową propozycję i dzieli się miłością z pomocą limitowanego napoju Golden Caramel White Chocolate Frappuccino® blended beverage. Karmelowy sos i biała czekolada, zblendowane z zimnym mlekiem oraz kostkami lodu udekorowany bitą śmietaną i karmelową polewą, wygląda naprawdę kusząco.

Ale uwaga! Limitowana oferta Golden Caramel White Chocolate Frappucino® blended beverage dostępna będzie do wyczerpania zapasów, więc trzeba się pospieszyć nim będzie za późno. Aby jednak dłużej cieszyć się okresem miłosnych uniesień, wciąż można też zamówić Golden Caramel White Hot Chocolate – rozgrzewającą czekoladę, która sprawi, że rozpłyniesz się w świecie marzeń, pomimo wciąż chłodnych, zimowych wieczorów. 

W Starbucks dążymy do tego, by każda wizyta w kawiarni marki była wyjątkowym momentem dla naszych gości. Choć w lutym za oknem jest jeszcze trochę szaro, to właśnie Dzień Zakochanych i wszechobecna czerwień serc dają nam okazję do rozjaśnienia ponurej pogody i dzielenia się miłością z naszymi sympatykami. W tym sezonie celebrować wyjątkowe momenty będziemy z Golden Caramel White Chocolate Frappuccino® blended beverage mówi Paula Chudzińska, Brand Manager Starbucks Polska. 

…i własny walentynkowy kubek

Ale gorąca czekolada oraz nowe Frappuccino® blended beverage to jeszcze nie koniec walentynkowych niespodzianek od Starbucks. Na wszystkich, którzy w dniach 14-15.02. odwiedzą kawiarnię Starbucks i wybiorą jeden z sezonowych napojów Golden Carmel White Chocolate (w wersji gorącej czekolady lub Frappuccino® blended beverage) czeka miła niespodzianka – kubek wielokrotnego użytku, Reusable Cup, w prezencie – to oferta, której nie można przegapić.

Dodatkowo warto pamiętać, że z własnym kubkiem w Starbucks zawsze można skorzystać ze zniżki – 1 zł na każdy z dostępnych w kawiarni napojów. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad-grudzień 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Starbucks Polska

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 14.02.2024
Aktualizacja: 14.02.2024