Warszawski Hotel Puro otwarty

Udostępnij artykuł
Baza noclegowa stolicy właśnie powiększyła się o 148 pokoi. Swoje drzwi otworzył położony w ścisłym centrum miasta, przy ulicy Widok 5/7/9 Hotel Puro. To już siódmy obiekt w portfolio sieci.

Warszawski Hotel Puro to 148 pokoi, w tym osiem apartamentów, trzy sale konferencyjne z widokiem na miasto, Prisma spa, w którym wszystkie zabiegi oparte są o wegańskie kosmetyki Alba1913, włoska restauracja Magari, sky bar. W pokojach dla gości dostępne są kosmetyki Alba 1913 x PURO, specjalnie zaprojektowane dla sieci hoteli i niebawem dostępne w całej sieci. Za projekt budynku odpowiada studio JEMS Architekci, wnętrza zaprojektowane zostały przez studio DeSallesFlint z Londynu, natomiast pracami fit-outowymi zajęła się firma Tétris.

Zgodnie z zamysłem twórców konceptu hotelowego Puro, wszystkie obiekty sieci mają wyróżniać się przyjazną technologią, designem i nieformalną atmosferą. Goście hotelu mogą korzystać z takich udogodnień jak check-in kioski, które pozwalają na samodzielne zameldowanie i wymeldowanie, czy dostęp do Internetu. Każdy z pokoi wyposażony jest ponadto w tablet, za pomocą którego można sterować funkcjami pokoju takimi jak temperatura i oświetlenie.

W Puro Warszawa Centrum na uwagę zasługują zdobienia ścienne zaprojektowane przez Olkę Osadzińską. Są to grafiki bazujące na starych mapach stolicy i rycinach, które zostały ozdobione motywami roślinnymi. Dzięki temu goście mogą się poczuć jakby przenieśli się w czasie i przestrzeni do innego wymiaru, co dodatkowo podkreślone jest przez design w pokojach i przestrzeni ogólnodostępnej. Mapy te nawiązują do historii Warszawy i tego jak zmienił się jej krajobraz.

Właścicielem sieci hoteli Puro w Polsce jest Puro Hotell Holding AS. Spółka jest deweloperem, właścicielem i operatorem hoteli działających pod tą marką. W chwili obecnej w portfolio Puro znajduje się siedem obiektów. Sieć dynamicznie się rozwija. W przygotowaniu są obecnie inwestycje w Katowicach i kolejna w Warszawie. Sieć planuje dalszą ekspansję.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 28.04.2019
Aktualizacja: 28.05.2019