Wielki Targ Wielkanocny w Fortecy już 5 kwietnia

Udostępnij artykuł

Coroczny Targ Wielkanocny w Fortecy Kręglickich, w tym roku odbędzie się w środę 5. kwietnia od 8:00 do 18:00 przy Zakroczymskiej 12. Na stoiskach, jak zawsze będzie można kupić jakościowe produkty rolnicze oraz dania gotowe.

Najbardziej ucieszą wszystkich pierwsze rzodkiewki, szpinak, szczypiorek, mizuna i rukola – nowalijki od Pana Ziółko to ulubione ozdoby świątecznych stołów. W równowadze będą reprezentowane jakościowe wędliny i mięsa dla tradycjonalistów oraz jajka i rzemieślnicze sery dla tych, którzy nie jadają mięsa. Na tegorocznym targu Wielkanocnym pojawią się masarnie Dreszlera, Jaroszka, Zalewskiego i Kurko oraz mleczarnie i serowarnie: Mleczna Droga, Kozia Polana, Żeby Kózka i Kaszubska Koza.

Ponieważ targ odbywa się w środę i przed nami jeszcze Wielki Piątek, wielu skorzysta ze stoisk rybnych, obecne będą Jastrzębie Kąty, Fisk Store oraz wędzarnia Darka Marcinowskiego z Radziwiłłowa. Nie zabraknie stoiska z gotowymi daniami od Kręglickich. Na targu spodziewamy się wielkiego wyboru żurków, zakwasów, chrzanu, ćwikły, jajek ekologicznych, suszonych grzybów, smakowych majonezów i miodów. Cukiernicy przygotowują niezwykłej urody mazurki, makowce, serniki i drożdżowe baby. Kto lubi gotować znajdzie tu wszystkie potrzebne produkty, a kto woli oddać gotowanie w ręce fachowców, może liczyć na dania pyszne, przygotowywane tradycyjnie, z najlepszych składników. Czekamy na Was! – zachęcaja organizatorzy.

Źródło: Kręgliccy. Restauracje i Catering

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.04.2023
Aktualizacja: 04.04.2023