Wiktor Wróbel: Nasze hotele pozostają zamknięte

Udostępnij artykuł
[SPECJALNIE DLA NAS] Nosalowy Dwór Resort & Spa oraz Nosalowy Park Hotel & Spa pozostają obecnie zamknięte, zgodnie z aktualnymi przepisami. Niezależnie od indywidualnej oceny obowiązujących zakazów, priorytetem naszej firmy jest zawsze działanie zgodnie z prawem – mówi w rozmowie z nami Wiktor Wróbel, prezes zarządu spółki Nosalowy Dwór.

Jednak w moim odczuciu, gdyby tylko pozwoliły na to przepisy, możliwe byłoby prowadzenie przez nas działalności w sposób bezpieczny. Zarówno dla gości naszych hoteli, jak i pracowników. Tak, jak to robiliśmy w zeszłoroczne wakacje.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
>> Akcja #OtwieraMy: Jakie decyzje podejmują przedsiębiorcy? <<

Góralskie Veto to oddolny ruch, w który nie jesteśmy zaangażowani. Na pewno jego uczestnicy mają różne motywacje. Niemniej można założyć, że w wielu przypadkach dołączenie do niego wynika z desperacji i problemów finansowych spowodowanych przedłużającymi się zakazami. Wiele firm na Podhalu to małe rodzinne przedsiębiorstwa. Często prowadzone w ramach jednoosobowych działalności gospodarczych i opierające się na wspólnej pracy członków rodziny. Ich sytuacja po tak trudnym roku, jak ubiegły jest teraz niezwykle ciężka. Choć obawiam się, że kary nakładane z powodu łamania zakazów działalności mogą teraz ich sytuację dodatkowo pogorszyć.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.