Winterhalter ponownie Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł

Firma, specjalizująca się w profesjonalnych rozwiązaniach w zakresie przemysłowego zmywania naczyń po raz kolejny dołącza do grona elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl. Winterhalter korzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Winterhalter to producent zmywarek, koszy, środków chemicznych i urządzeń uzdatniających wodę. Firma jest ekspertem w dziedzinie komercyjnych zmywarek przemysłowych. Restauracje, piekarnie, cukiernie, a także hotele na całym świecie, korzystają z jej usług. Winterhalter to firma rodzinna, założona w 1947 roku przez Karla Winterhaltera w Friedrichshafen nad Jeziorem Bodeńskim. Teraz jego syn Jürgen i wnuk Ralph zarządzają firmą.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni. Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.03.2023
Aktualizacja: 13.03.2023