Włapy – nowość w menu Pasibusa

Udostępnij artykuł

W burgerowniach w całej Polsce zadebiutowały Włapy, czyli nowa odsłona popularnych wrapów. W nowym menu sieci są dostępne w trzech wersjach smakowych. Można je kupić także w zestawach z frytkami i napojem.

Obecnie Włapy dostępne są z kurczakiem w autorskiej panierce i dodatkami nawiązującymi do najpopularniejszych burgerów sieci. Na gości Pasibusa czekają: Standard Włap – z kurczakiem, serem cheddar, różowym sosem, sałatą lodową i pomidorem. Także Bebek Włap – z kurczakiem, serem cheddar, sosem BBQ, duszoną cebulą i ogórkiem kiszonym. Gonzo Włap – z kurczakiem, serem cheddar, sosem majo-jalapeńo, kruszonymi nachosami, papryczką jalapeńo i cebulą. Podobnie jak we wszystkich burgerach Pasibusa w każdym Włapie kurczaka można zamienić na opcję wege.

Włapy to zupełna nowość w ofercie Pasibusa. Nieco lżejsza alternatywa dla klasycznego burgera i świetna propozycja dla mniej głodnych fanów naszych kultowych smaków, które udało nam się zamknąć w pysznym placku tortillimówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu Pasibusa.W przyszłości planujemy rozwijać tę część naszego menu m.in o Włapa śniadaniowego czy specjalnego Włapa miesiąca. Bądźcie czujni!

Wszystkie Włapy dostępne są w cenie 14,99 zł. Można je także kupić w zestawie. Z małymi Pasi Frytkami (Cool Zestaw) w cenie 17,99 zł oraz z małymi Pasi Frytkami i wybranym napojem (Full Zestaw) w cenie 22,99 zł.

Pasibus to kultowa marka burgerowni, która narodziła się we Wrocławiu w 2013 r. Pierwszy food truck Pasibusa stanął właśnie w stolicy Dolnego Śląska i szybko stał się wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie miasta. Obecnie restauracje Pasibusa znajdują się już w 13 miastach w Polsce, m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Łodzi, Gdyni, Katowicach, Olsztynie i Poznaniu. Marka prowadzi 26 lokali w Polsce, w tym 12 restauracji stworzonych we współpracy ze spółką Helios.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE maj – czerwiec 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.08.2022
Aktualizacja: 09.08.2022