Właściciele, inwestorzy, „kupcy”… kto już potwierdził udział w V Sweets & Coffee Forum 2019

Udostępnij artykuł
Dostawców, którym zależy na efektywnym dotarciu i nawiązaniu bezpośrednich relacji biznesowych z właścicielami niezależnych lokali typu kawiarnie, cukiernie, lodziarnie czy piekarnie oraz przedstawicielami i „kupcami” z sieci serdecznie zapraszamy do udziału w najważniejszym w roku wydarzeniu branży organizowanym przez redakcję naszego czasopisma Sweets & Coffee oraz portalu Horecanet.pl!

Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarni Sweets & Coffee Forum 2019 odbędzie się 20 maja w Warsaw Marriott Hotel. Wieloletnią tradycją wydarzenia jest, że to tylko tu, raz w roku, spotykają się nie tylko najważniejsi przedstawiciele największych sieci w osobach prezesów, dyrektorów i kupców, ale także właściciele niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni z całej Polski. Forum towarzyszy uroczysta kolacja z Galą konkursów Sweets & Coffee Awards 2019 i Supplier of the Year 2019.|

AKTUALNA LISTA
LOKALI / MAREK REPREZENTOWANYCH
PRZEZ WŁAŚCICIELI
PREZESÓW, KUPCÓW
PODCZAS V SWEETS & COFFEE FORUM 2019
(20 MAJA WARSAW MARRIOTT HOTEL)

> prosimy kliknąć <

DOSTAWCO, NIE PŁAĆ ZA KOTA W WORKU!
ZANIM POTWIERDZISZ UDZIAŁ W INNYCH BUSINESS SPEED DATING ZWERYFIKUJ RZETELNOŚĆ ORGANIZATORA I JEGO DEKLARACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU POTWIERDZONYCH KUPCÓW.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już pięcioletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2019;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni,
– prezesów, członków zarządów sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji IV Sweets & Coffee Forum 2018
Zapraszamy do obejrzenia

WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

 

Opublikowano: 25.04.2019
Aktualizacja: 25.04.2019