Współpraca Arche i Sieci Sklepów Topaz na rzecz Ukrainy

Udostępnij artykuł

Od 1 marca w Sieci Sklepów TOPAZ prowadzona będzie zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy.
Produkty zostaną przekazane siedleckiej siedzibie Fundacja Leny Grochowskiej, która wraz z Arche przyjęła już prawie 2,5 tys. uchodźców, a planuje 5 tysięcy.

Arche topaz ukraina

We wszystkich sklepach Topaz w Siedlcach i najbliższym rejonie (lista sklepów poniżej), zostaje uruchomiona zbiórka żywności, a także produktów, które niezbędne są do życia codziennego. W szczególności potrzebna jest żywność hermetycznie zapakowana o długiej dacie ważności, woda do picia, chemia, a także środki czystości.

Arche i sklepy TOPAZ razem

Zebrane produkty w sieci sklepów Topaz codziennie trafiać będą do siedleckiej siedziby Fundacji Leny Grochowskiej, która przeprowadzi logistykę datków pomiędzy potrzebujące grupy uchodźców. Pierwszy etap zbiórki został zaplanowany do soboty, 5 marca. Sytuacja jest bardzo dynamiczna i jeśli tylko będzie taka potrzeba wszystkie akcje będą przedłużane.

Lista sklepów Topaz, w których możecie pomóc:
Siedlce, ul. Kazimierzowska 7;
Siedlce, ul. Armii Krajowej 5;
Siedlce, ul. Sokołowska 157;
Siedlce, ul. Sokołowska 47;
Siedlce, ul. Warszawska 133;
Siedlce, ul. Wyszyńskiego 9;
Siedlce, ul. Janowska 93;
Siedlce, ul. Brzeska 131;
Stare Opole, ul. Warszawska 55;
Mokobody, Bale 1A;
Wiśniew, ul. Siedlecka 22;
Suchożebry, ul. Księżnej A. Ogińskiej 1;

Arche przyjmuje uchodźców

Arche wraz z Fundacją Leny Grochowskiej przyjmuje osoby z Ukrainy. Oprócz zapewnienia zakwaterowania i transportu, organizują również zbiórkę niezbędnych rzeczy.

Jesteśmy gotowi do przyjęcia 5000 osób, uchodźców z Ukrainy. Uruchomiliśmy sztab pomocy dla uchodźców z objętej stanem wojennym Ukrainy. W naszej sieci hoteli, a także w Siedliskach Arche przygotowywane są miejsca dla poszukujących zakwaterowania. O pomoc mogą starać się firmy, które poszukują miejsca dla rodzin pracowników, sztaby kryzysowe uruchomione w Urzędach Wojewódzkich, fundacje, a także stowarzyszenia niosące pomoc potrzebującym. (…) – poinformowała grupa Arche w sobotę na fanpage.

UWAGA!
Jeżeli sami prowadzicie podobne akcje lub macie wiedzę o innych inicjatywach branży – poinformujcie o tym naszą redakcję wysyłając e-mail na adres:
biuro@brogb2b.pl.

O Grupie Arche

Do Grupy Arche należy 14 hoteli. Zarządza również siecią barów Kuchnia za Ścianą w Warszawie, a także Parkiem Handlowym w Siedlcach. Projekty firmy otrzymały wiele wyróżnień i nagród zarówno w branży deweloperskiej, hotelowej jak i gastronomicznej.

Grupa powstała poprzez rozwój firmy deweloperskiej Arche, która od 1991 roku świadczy profesjonalne usługi deweloperskie. Przez ten czas powstało wiele ciekawych projektów, a także inwestycji.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione