Za nami uroczysta gala z okazji 15-lecia hotelu Sheraton w Sopocie

Udostępnij artykuł

3 lipca w sopockim Sheratonie świętowaliśmy 15-lecie hotelu, które zbiega się z 200. rocznicą uzdrowiska Sopotu. Uroczystą galę poprowadził Maciej Kautz. Nasza redakcja miała niezwykłą przyjemność wziąć udział w uroczystości.

Sheraton Sopot 15 lat

W trakcie wydarzenia przybliżona została historia hotelu, marki Sheraton, a także Sopotu. Niespodzianką wieczoru był występ Andrzeja Piasecznego, lojalnego gościa sopockiego Sheratona. Ponieważ 3 lipca obserwowaliśmy pełnię księżyca, to scenografia gali została utrzymana w klimacie księżycowym, co okazało się wyjątkowo atrakcyjnym elementem imprezy. Goście mogli też podziwiać księżyc i niebo przez teleskop ustawiony na tarasach hotelu. Wśród uczestników gali byli przedstawiciele miasta, mediów oraz klienci hotelu.

Na scenie wystąpili – poza prowadzącym – Catalina Susan, pochodząca z Rumunii dyrektor generalna hotelu, która powitała gości w języku polskim, a oni niezwykle to docenili i bili gromkie brawa. Przemawiała też Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu, podkreślając wątki łączące miasto z Sheratonem, Janusz Mitulski, dyrektor odpowiadający za rozwój sieci Marriott International w regionie CEE, a także dyrektor Human Resources w Europie Wschodniej sieci Andrew Hanel. Hanel wręczył nagrody specjalne pracownikom, którzy w hotelu są od 2008 roku czyli od początku jego funkcjonowania. Partnerami wydarzenia byli Vogue Polska, Belvedere i Fujifilm, producent aparatów instax.

Historia Sheraton Sopot Hotel

Sopocki Sheraton otwarto 1 lipca 2008. Hotel jest nieodzowną częścią krajobrazu miasta, występuje na najbardziej rozpoznawalnych ujęciach prezentujących wybrzeże Zatoki Gdańskiej i najdłuższe drewniane molo w Europie. Zlokalizowany jest tuż obok popularnej promenady Bohaterów Monte Cassino. Hotel słynie z pięknego widoku na morze i doskonałego usytuowania przy plaży, tuż obok sopockiego molo. Jest wyposażony w 189 pokoi, SPA z ofertą zabiegową, przestronnym basenem, saunami i hydropoolem, centrum konferencyjne, prywatną plażę, Bar 512, którego nazwa nawiązuje do długości sopockiego molo i Restaurację Polskie Smaki, która słynie z kaszubskiej kuchni. W każdy piątek w Restauracji Wave hotel organizuje Włoski Bufet; specjalny wieczór z muzyką na żywo. Goście podróżujący z psami czy kotami są tu bardzo mile widziani. Na parkingu, z którego korzystają goście hotelu, znajdują się ładowarki do aut elektrycznych.

Marka Sheraton

Poza Sheratonem w Sopocie, hotele tej marki w Polsce znajdują się też w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Na świecie jest ponad 400 hoteli Sheraton. Marka należy do sieci Marriott International, której lojalni goście korzystają z programu Marriott Bonvoy.

Źródło: Sheraton Sopot Hotel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 06.07.2023
Aktualizacja: 06.07.2023