Zmiany personalne w Sofitel Warsaw Victoria

Udostępnij artykuł
Stanowisko dyrektor sprzedaży i marketingu objęła Dorota Korpaczewska, natomiast dyrektorem operacyjnym został Michał Trzeciak. Oboje od lat związani są z hotelami Accor.

Dorota Korpaczewska do rodziny Sofitel Warsaw Victoria dołączyła w 2010 roku jako specjalista ds. sprzedaży MICE. Od 2017 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora sprzedaży. Największą pasją Doroty jest film. Studiuje Nowe Filmoznawstwo na Uniwersytecie SWPS. W wolnych chwilach gotuje, odkrywając przede wszystkim nowe smaki w kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Michał Trzeciak swoją karierę zawodową rozpoczął w 2009 roku w hotelu Mercure Warszawa Grand. Pełnił tam różne funkcje. W 2012 roku objął stanowisko kierownika ds. relacji z gośćmi, a niecały rok później kierownika recepcji. W 2014 przerwał karierę hotelarską na rzecz zdobywania doświadczenia w branży lotniczej, powracając do działu audytu wewnętrznego w Orbis w 2017 roku. Do końca marca bieżącego roku Michał pełnił rolę starszego specjalisty ds. audytu wewnętrznego w Accor Services Poland. Prywatnie, w wolnym czasie Michał uwielbia jazdę na rolkach. Jednak przede wszystkim jest miłośnikiem i towarzyszem podróży, z których czerpie wiedzę o nowych kulturach i przywozi nowe przepisy kulinarne pozwalające mu spełniać się w kuchni.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.03.2021
Aktualizacja: 30.03.2021