Zmiany w restauracjach: Łatwiejsza praca z iVario

Udostępnij artykuł

Ciągłe braki kadrowe, ograniczona przestrzeń, rosnące wymagania klientów, ciągle zmieniające się menu – restauracje stają przed licznymi wyzwaniami, których rozwiązanie wymaga całkowitego przemyślenia. Rational, specjalista od przygotowywania gorących potraw, nieustannie obserwuje i bada możliwości, jak inaczej może wyglądać kuchnia restauracyjna. Rezultatem jest iVario, który składa się z dwóch kadzi, pracuje z ciepłem kontaktowym i może zastąpić kuchenkę, garnek, patelnię, frytownicę, płytę grillową, makaroniarkę czy szybkowar.

iVario RATIONAL

iVario Pro 2-X i iVario 2-XS są często porównywane do pieca, którego funkcje są nieustannie rozwijane i może zastąpić również wiele innych urządzeń w kuchni – wyjaśnia Anna Pycińska, z RATIONAL.

Ale to nie wszystko. Przede wszystkim chodzi tu o rezultat. Czyli jakość jedzenia, który jest taki, jak sobie zaplanowaliśmy. iVario posiada precyzyjny system zarządzania temperaturą, który nie tylko szybko się nagrzewa, ale dzięki dokładnym czujnikom natychmiast wie, kiedy należy obniżyć temperaturę. Dzięki tej prędkości połączonej z precyzją nawet delikatne potrawy. Takie jak pudding ryżowy czy budyń, nie przypalają się ani nie kipią.

Aby zapewnić pożądaną jakość przez cały czas, funkcja iCookingSuite zapewnia ciągłe monitorowanie i stałe wsparcie w produkcji żywności.

Wszystko można regulować za pomocą jednego przycisku – dodaje Anna Pycińska. – Użytkownik musi interweniować tylko wtedy, gdy iVario wyemituje sygnał dźwiękowy, aby na przykład obrócić stek.

iVario dba o to, aby indywidualne specyfikacje były realizowane dokładnie i rzetelnie, a jedzenie było traktowane w najlepszy możliwy sposób. W końcu każdy szef kuchni ma pewne wyobrażenie o smaku, wyglądzie i konsystencji swojego dania. A te mogą być teraz produkowane w sposób niezawodny i powtarzalny w dowolnym momencie.

Ciągły niedobór wykwalifikowanych pracowników, ograniczona przestrzeń, rosnące wymagania klientów i szybkie zmiany men. To wyzwania, którym z przyjemnością podejmujemy się już dzisiaj. Kuchnia jest teraz nowoczesna, wygodna i efektywna.

Więcej informacji: https://www.rational-online.com/pl_pl/ivario-xs/

Artykuł powstał we współpracy z firmą Rational

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.08.2022
Aktualizacja: 23.08.2022