Znamy datę VI Sweets & Coffee Forum 2023!

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsze w Polsce spotkanie niezależnych właścicieli lokali, prezesów oraz dyrektorów sieci kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni, a także kupców i dostawców HoReCa, odbędzie się po raz szósty. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się na VI Sweets & Coffee Forum® 2023 już 29 maja br. w Sheraton Grand Warsaw.

VI Sweets&Coffee Forum 2023
VI Sweets&Coffee Forum 2023

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca m.in czasopism SWEETS & COFFEE, NOWOŚCI GASTRONOMICZNE i portalu HORECANET.PL. Zapraszamy serdecznie do udziału w VI Sweets & Coffee Forum® 2023.

W programie:

  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci oraz lokali niezależnych, z dostawcami HoReCa;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnymi.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą SWEETS & COFFEE AWARDS 2023 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2023.

WWW.SCFORUM.PL

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców HoReCa do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialne za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach oraz lokalach niezależnych.

Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Milena Kaszuba-Janus
redaktor naczelna Sweets & Coffee
tel. 664 463 066
m.kaszuba@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 15.03.2023
Aktualizacja: 15.03.2023