Znamy datę XXI Forum PetroTrend 2022

Udostępnij artykuł

[TYLKO U NAS] Najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach właścicieli, inwestorów, a także kupców i dostawców z sieci stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych, odbędzie się po raz dwudziesty pierwszy. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się 23 maja br. w Crowne Plaza Warsaw – The Hub. Organizatorem jest wydawnictwo BROG B2B – wydawca m.in. portalu Horecanet.pl.

PetroTrend 2022

PetroTrend 2022

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE oraz newsowego portalu PETROLNET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w XXI Forum PetroTrend 2022.

W programie jubileuszowego XXI Forum Runku Stacji Paliw PETROTREND 2022:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2022 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2022.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

ZAPOZNAJ SIĘ Z FOTOGALERIĄ Z UBIEGŁOROCZNEJ, DWUDZIESTEJ EDYCJI NASZEGO WYDARZENIA – KLIKNIJ

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców dla stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomicznych oraz kawowych do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy, biorą udział wyłącznie osoby bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje, wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach stacji paliw, sklepach convenience, konceptach gastronomicznych i kawowych oraz największych obiektach niezależnych.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
664 463 085
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.02.2022
Aktualizacja: 02.02.2022