75 proc. zniżki na pobyt w apartamencie prezydenckim Westin Warsaw

Udostępnij artykuł

Rozpoczęła się promocja Black Friday w hotelu Westin Warsaw. Za voucher na pobyt dla dwóch osób w apartamencie prezydenckim wraz kolacją goście zapłacą teraz jedynie 1599 zł. Oferta obowiązuje do poniedziałku 28 listopada do końca dnia.

Black Friday w Westin Warsaw
Black Friday w Westin Warsaw

Regularna cena takiego pakietu to ponad 6300 PLN (cena zależna jest od terminu pobytu). Rabat na Black Friday wynosi 75 proc. Aby kupić voucher z rabatem do wykorzystania do końca 2023 roku (w zależności od dostępności, z wyłączeniem dni świątecznych i 1 stycznia), należy najpóźniej w poniedziałek 28 listopada napisać maila na adres tatiana.waligora@westin.com. Opłacony voucher zostanie przesłany mailowo. Na maile wysłane w sobotę i niedzielę odpowiedź zostanie udzielona w poniedziałek.

Składowymi pakietu są:
– pobyt dla 2 osób w apartamencie prezydenckim. Luksusowej przestrzeni o powierzchni 140 m2, który zlokalizowany jest na 20. piętrze 5-gwiazdkowego hotelu Westin Warsaw, należącego do programu Marriott Bonvoy.
– 3-daniowa kolacja (menu a la carte) z butelką wina dla 2 os. w zlokalizowanej w hotelu restauracji JP’s, która słynie z wyjątkowej kuchni fusion.
– powitalny poczęstunek od szefa kuchni

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie SWIAT-HOTELI-wrzesien-pazdziernik-2022-2.jpg

Źródło: Westin Warsaw

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 22.11.2022
Aktualizacja: 22.11.2022