Beata Piosik dyrektor generalną nowo powstającego Arche Lotnisko Gdańsk

Udostępnij artykuł

Jak poinformowała na swoim profilu Linkedin Beata Piosik z początkiem roku rozpoczęła współpracę z Grupą Arche. Objęła funkcję dyrektor generalnej Arche Lotnisko Gdańsk, który ma zostać otwarty w połowie br.

Beata Piosik

Jestem hotelarzem z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży hospitality (…). W mojej pracy zawsze stawiam na profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek do ludzi – bo to właśnie ludzie są kluczem do sukcesu każdego projektu – napisała Beata Piosik.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

ŚWIAT HOTELI LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2024

Beata Piosik swoje doświadczenie zdobywała m.in. na ekskluzywnych statkach pasażerskich oraz w zarządzaniu obiektami hotelowymi. Od 2012 roku była związana się z hotelem Mera Spa. W momencie wejście hotelu pod brand Marriott została Deputy Rooms Managerem, zastępcą dyrektora generalnego, a później dyrektor generalną.

Źródło: Linkedin/Beata Piosik

NEWSLETTER-HORECANET-ZAPISZ-SIE

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.