Accor oferuje 25 proc. zniżki na pobyty

Udostępnij artykuł

Grupa uruchamia nową zimową ofertę. W jej ramach goście mogą otrzymać 25 proc. zniżki na rezerwację pobytu w hotelu na minimum dwie noce. Oferta obowiązuje w prawie 2 tys. obiektów grupy w całej Europie.

Sofitel Victoria Warsaw
Sofitel Victoria Warsaw

Koniec roku to idealny moment na zaplanowanie zimowych wakacji i niezapomniane przeżycia. Zwiedzanie słynnych europejskich jarmarków bożonarodzeniowych, czas z bliskimi, pobyt na łonie natury, aktywny wypoczynek czy city breaki – dzięki nowej ofercie Accor pobyty w hotelach sieci są na wyciągnięcie ręki dla każdego podróżnika.

Grupa uruchomiła właśnie specjalną zimową ofertę, zachęcając gości do zdobywania nowych przeżyć i wspomnień. Oferta obowiązuje do 17 listopada, a ze zniżki 25% mogą skorzystać osoby rezerwujące w tym czasie wyjazdy na okres od15 grudnia 2022 do 5 marca 2023.

Członkowie globalnego programu lojalnościowego ALL – Accor Live Limitless dzięki zimowej wyprzedaży zyskają dodatkowe 10% zniżki na wyjazdy.

Zimowy wyjazd do serca Szkocji, Edynburga

Zanurz się w bogatej historii Edynburga, odwiedź kultową Royal Mile lub wybierz się na zakupy wzdłuż słynnej Princes Street. Schroń się przed zimowymi podmuchami w przytulnych barach i wyjątkowych sklepach Grassmarket. Relaksujący wypoczynek zapewnia Novotel Edinburgh Centre w hotelowym podgrzewanym basenie i spa, by potem udać się na wieczorny koktajl, piwo rzemieślnicze i współczesną kuchnię serwowane w Tap Kitchen & Bar.

Pobyty dwudniowe od 373 zł za noc w pokoju klasy Standard z łóżkiem typu queen/twin, po uwzględnieniu 25% zniżki.

Najpopularniejsze jarmarki bożonarodzeniowe na Węgrzech

Bazylika Adwentowa w Budapeszcie, uwielbiana przez miłośników jarmarków bożonarodzeniowych, jest znana jako najpiękniejsza w Europie. Za sprawą ponad 160 straganów i węgierskiej muzyki granej na żywo każdemu udzieli się świąteczny nastrój. Aby uciec od tłumów, złap pociąg na północ do Óbudy, gdzie odbywa się ulubiony jarmark bożonarodzeniowy miejscowych. Mercure Budapest Korona Hotel zachęca do skosztowania świątecznego menu tematycznego i nacieszenia oczu okazjonalnymi dekoracjami.

Dwa noclegi w pokoju klasy Superior od 373 zł za noc, po uwzględnieniu 25% oszczędności.

ŚWIAT HOTELI – WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Krakowska historia polskich królów

Ciesz się zimową ucieczką do zaśnieżonego Krakowa, niezależnie od tego, czy chcesz poznać bogatą historię miasta, spotkać się z przyjaciółmi czy też przeżyć romantyczny wyjazd. Zlokalizowany w sercu miasta ibis Styles Kraków Centrum to synonim nowoczesnego, miejskiego wystroju, przestronnych salonów i wygodnych sypialni. Idealne miejsce na odpoczynek po odkrywaniu tajemnic tego fascynującego miasta.

Dwudniowy pobyt od 170 zł za noc w pokoju klasy Standard Double/Twin Room, po uwzględnieniu 25% zniżki.

Gdzie obowiązuje oferta?

Armenia, Andora, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Słowacja, Estonia, Francja, Gruzja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Izrael, Włochy, Kazachstan, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Mołdawia, Monako, Polska, Portugalia, Macedonia Północna, Rumunia, Serbia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Holandia i Wielka Brytania.

Oferta zimowej zniżki Accor o wartości 25 proc. dotyczy wszystkich pobytów według elastycznej stawki, zarezerwowanych na okres od 15 grudnia 2022 do 5 marca 2023. Wszystkie rezerwacje muszą być dokonane do 17 listopada 2022. Minimalny pobyt to 2 noce.

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 09.11.2022
Aktualizacja: 10.11.2022