Agata Kiapśnia w Klekotki SPA & Resort

Udostępnij artykuł

Do zespołu Klekotki SPA & Resort, jako Manager w Sento SPA, dołączyła Agata Kiapśnia. Od 18 lat edukuje i konsultuje przedsiębiorców oraz uczniów w branży kosmetycznej. Efektem jej pracy jest wzrost rentowności biznesu poprzez pracę nad aspektami finansowymi, marketingowymi i strukturalnymi.

Agata Kiapśnia

Agata Kiapśnia – biografia

Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca Uczelni Kosmetologicznych i stypendystka Dr Ireny Eris oraz Collegium Cosmeticum. Międzynarodowa konsultantka rynku spa&beauty, zarządzała również najbardziej prestiżowymi obiektami spa w Polsce. Doświadczenie zbudowała zarówno w hotelach sieciowych (Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, Hotel Aries), jak i butikowych (Masuria Arte, Złota Łania Wiartel Resort &Spa). Na swoim koncie ma również sukcesy związane z preopeningiem obiektów (Hotel Aries Wisła, Złota Łania Wiartel Resort &Spa oraz Hotel Belmonte w Krynicy Zdroju).

Prywatnie przeszczęśliwa mama trójki dzieci i miłośniczka gry na perkusji.

ŚWIAT HOTELI – LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli listopad-grudzień

W Sento SPA, które jest częścią Klekotki SPA&Resort odpowiedzialna będzie za intensywny rozwój marki, szkolenie zespołu i nadzór nad realizacją najwyższych standardów obsługi gości.

Agata Kiapśnia to kobieta pełna pasji i nieskończonych pokładów pozytywnej energii. Swój sukces osiągnęła dzięki temu, że nigdy nie idzie po najmniejszej linii oporu i zawsze patrzy tylko w dobrą stronę. W swojej codziennej pracy kieruje się spokojem, opanowaniem i nieposkromioną życzliwością w stosunku do gości. Zabiegi, które komponuje to kwintesencja pasji i szacunku do przyrody. Zawsze stawia na profesjonalnych terapeutów, skuteczne know-how i współpracę z najlepszym laboratorium na świecie – NATURĄ – podkreśla Iwona Donimirska, dyrektorka Klekotki SPA & Resort.

Źródło: Klekotki SPA & Resort

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 29.01.2024
Aktualizacja: 29.01.2024