Akwawit otwiera zmodernizowane spa

Udostępnij artykuł

W aranżacji wnętrza wykorzystano głównie drewno, kamień, wodę i światło. Połączenie tych elementów w całość tworzy harmonijne miejsce, w którym każdy może poczuć bliskość natury.

Zmodernizowane spa poza tradycyjnymi saunami (fińską i parową) oraz solarium proponuje szeroki wachlarz zabiegów, m.in.: masaż pompami ssącymi redukujący celulit, zmniejszający rozstępy i wygładzający zmarszczki oraz pomagający w leczeniu otyłości – SPM, suchy hydromasaż – Aquamed, zabieg w kapsule Vacustyler oraz zabiegi z zastosowaniem czekolady i kamieni wulkanicznych, a także szeroką gamę masaży ręcznych twarzy i ciała oraz maseczki w salonie masażu.

– Prestiż swoich usług podnieśliśmy wzbogacając nasze spa m.in. o kapsułę Dermolife SPA – Jet, która w swoich zabiegach wykorzystuje głównie światłoterapię, aromaterapię, prysznic Vichy, bicze szkockie, system rozpylania minerałów i witamin. Połączenie ciepła, pary wodnej, wody, wibracji, koloru, aromatu i dźwięku tworzy miłe doznania dla ciała i umysłu – informuje Anna Kowanek z Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit.

Inwestycja będzie kontynuowana. W planach przewidziano wannę jacuzzi oraz gabinet kosmetyczny proponujący nowe zabiegi upiększające. Dalsze prace będą polegać m.in. na dostosowaniu do otwartej części i unowocześnieniu saun.

Trzygwiazdkowe Centrum Konferencji i Rekreacji dysponuje 64 pokojami usytuowanymi na trzech kondygnacjach. W ofercie centrum spa, aquapark i całoroczne korty tenisowe. W Ogrodzie Grillowym możliwe są imprezy plenerowe, ogniska, biesiady, koncerty. Hotel specjalizuje się w organizacji konferencji, eventów oraz wypoczynkowych pobytów spa.

Opublikowano: 11.05.2010
Aktualizacja: 11.05.2010