Anna Warmus-Pavone awansuje w strukturach Accor

Udostępnij artykuł

Współtworzy zespół Talent & Culture grupy Accor w Europie Wschodniej od listopada 2021 roku. Na nowym stanowisku jako Talent & Culture Director – Poland, Baltics & Ukraine, które objęła w styczniu 2023 roku Anna Warmus-Pavone jest odpowiedzialna za zarządzanie talentami w hotelach klas premium, midscale i economy w Polsce, Estonii, Litwie, Łotwie i Ukrainie. Nowe zadania łączy z dotychczasową rolą liderki warszawskiego oddziału Talent & Culture.

Na co dzień Anna obsługuje ponad sto hoteli i nadzoruje nowe otwarcia w regionie, a także współpracuje z wiceprezesami ds. operacyjnych i dyrektorami hoteli. Wraz ze swoim lokalnym zespołem pozostaje w bezpośrednim kontakcie ze stu dwudziestoma pracownikami warszawskiego biura Accor oraz na bieżąco doradza menedżerom talentów.

Anna Warmus-Pavone jest członkiem Chartered Institute of Personnel and Development – najbardziej rozpoznawalnego na świecie profesjonalnego Instytutu HR. Z branżą hotelarską jest związana od blisko dwudziestu lat. Swoje pierwsze kroki stawiała na stanowiskach rekrutacyjnych w Millenium & Copthorne Hotels, a później w działach HR w Mint Hotel i Landmark London hotel. Z branżą HR jest związana od 2003 roku. Swoje bogate doświadczenie w zakresie zarzadzania zasobami ludzkimi zdobywała, pracując głownie zagranica w Anglii i Australii gdzie zajmowała stanowiska managerskie w departamentach HR międzynarodowych firm. To właśnie w Londynie dołączyła do Accor w 2006 roku i przez ponad 4 lata pracowała jako manager HR. Od 2021 roku powróciła do Accor, zajmując stanowisko Talent & Culture Manager – Poland, Baltics & Ukraine. Jej umiejętności interpersonalne, profesjonalne i rzetelne podejście do obowiązków, wysoka etyka pracy w połączeniu z dużym doświadczeniem zaowocowały awansem na dyrektora regionalnego zespołu.

Źródło: Accor

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.04.2023
Aktualizacja: 18.04.2023