B&B Hotel Kielce Centrum otwarty

Udostępnij artykuł

Sieć już oficjalnie pojawiła się w mieście, poszerzając świętokrzyską bazę hotelową nie tylko o 114 pokoi, ale także o nowy brand. W uroczystym otwarciu udział wzięli przedstawiciele sieci, lokalnych władz, inwestora oraz zaproszeni goście.

B&B Hotel Kielce Centrum, znajdujący się przy ulicy Warszawskiej 19 przyjmuje gości już od 8 maja, jednak to 1 czerwca odbyło się jego oficjalne otwarcie. Sieć podkreśla, że otwarcie najnowszego hotelu w Kielcach jest ważnym wydarzeniem, a sam proces przystosowania istniejącego obiektu do standardu określonego przez B&B Hotels Polska wpisuje się w obecną strategię marki.

Kielce są ważnym punktem w strategii naszego rozwoju. To miasto o bogatej ofercie kulturalnej oraz targowej, będące destynacją zarówno turystyczną, jak i biznesową. Cieszymy się, że wreszcie możemy pochwalić się obiektem B&B w tej części Polski. Dążymy do tego, by w każdym tak atrakcyjnym miejscu w Polsce pojawił się hotel naszej sieci – mówił Jakub Bilik, dyrektor zarządzający B&B Hotels Polska.

Po oficjalnej części spotkania goście wzięli udział w cocktail party. Odbyli też wycieczkę, zwiedzając wnętrza nowo otwartego hotelu, zaprojektowane przez Jakuba Berensona i Magdalenę Kozak z pracowni Fit-Out Architekci Berenson. Hotelowe lobby, recepcję i restaurację zaaranżowano w stylu industrialnym. Zimne, twarde materiały charakterystyczne dla tego nurtu przełamano drewnem, ciepłymi akcentami oraz roślinnością. W efekcie powstała harmonijna przestrzeń, która zachęca gości do odpoczynku i relaksu.

Oferta nowego hotelu położonego w centrum Kielc, przy ul. Warszawskiej 19 obejmuje 114 pokoi. Na miejscu do dyspozycji gości są także restauracja, bar, B&B Shop z napojami i przekąskami, przestronne lobby, 2 sale konferencyjne (na 16 osób każda, z możliwością łączenia) oraz prywatny parking. Ponadto, na terenie obiektu można bezpłatnie korzystać z szybkiego, bezprzewodowego Internetu. Lokalizacja, w sąsiedztwie najważniejszych atrakcji turystycznych miasta i największego w regionie centrum konferencyjno-wystawienniczego Targi Kielce sprawia, że jest to świetna opcja noclegowa, która sprawdzi się zarówno w podróży służbowej, jak i podczas wyjazdów rekreacyjnych. 

B&B Hotel Kielce Centrum to 11. w Polsce hotel międzynarodowej sieci B&B Hotels, której portfolio obejmuje blisko 700 hoteli w 15 europejskich krajach oraz w Brazylii. Marka należy do segmentu value-for-money i kieruje swoją ofertę do osób poszukujących wygodnego noclegu w doskonałej lokalizacji, ceniących nowoczesne rozwiązania, a przy tym unikających dużych, nieuzasadnionych wydatków.

Źródło: B&B Hotels

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2023

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.06.2023
Aktualizacja: 05.06.2023