B&B Hotels Polska nowym sponsorem legionowskich siatkarek

Udostępnij artykuł

Zarząd Legionovia z radością poinformował o podpisaniu umowy sponsorskiej z B&B Hotels Polska. W sezonie 2022/23 zawodniczki IŁ Capital Legionovii Legionowo wybiegną na parkiet z logo sieci na koszulkach.

B&B Hotels Polska sponsorem siatkarek

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z B&B Hotels powiedział Prezes Legionovia Konrad Ciejka. – Już wcześniej znałem hotele B&B jako zadowolony stały klient, teraz mam ogromną przyjemność współpracować z nimi biznesowo. Logo B&B Hotels pięknie prezentuje się na naszych nowych strojach meczowych, już niebawem będą Państwo mogli zobaczyć to na własne oczy.

Jestem bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z legionowskimi siatkarkami – powiedziała prezes zarządu B&B Hotels Polska Beatrice Bouchet.Promocja przez sport i wspieranie sportowców to dla nas doskonałe rozwiązanie. Jestem przekonana, że przed nami długa i owocna współpraca. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia sezonu i trzymam kciuki za nasze siatkarki!

Rynek Hotelarski w Polsce – RAPORT 2022
>> Kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Rynek Hotelarski w Polsce RAPORT 2022

O Grupie B&B Hôtels

To trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na wrzesień 2022) hotele we Francji (354), w Niemczech (156), we Włoszech (58), w Hiszpanii (39), Szwajcarii (8), Portugalii i Belgii (po 7), w Brazylii i Austrii (po 6), w Słowenii (2) oraz w Czechach, Holandii i na Węgrzech (po 1).

Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Poznaniu (156 pokoi), w Warszawie (154), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).

Źródło: B&B Hotels

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 04.10.2022
Aktualizacja: 04.10.2022