B&B Hotels rusza na podbój centrów handlowych i retail parków

Udostępnij artykuł

B&B Hotels przygotowując się do intensywnej ekspansji w Polsce, otwiera się na współpracę w lokalizacjach typu mixed-use. Sieć analizuje możliwości najmu lub konwersji powierzchni w ramach centrów handlowych oraz retail parków.

B&B Hotels centra handlowe

Nasza sieć hotelowa słynie z tego, że pojawia się w strategicznych lokalizacjach, w pobliżu centrów miast, atrakcji turystycznych, ważnych ośrodków biznesowych lub węzłów komunikacyjnych. Utrzymując te kierunki rozwoju chcielibyśmy, aby nasze hotele można było znaleźć także przy centrach handlowych lub w obrębie retail parków, których położenie uzasadnia otwarcie B&B HOTELU. Mamy udane przykłady lokalizacji typu mixed-use na innych rynkach, które teraz chcemy również wprowadzić nad Wisłą mówi Jakub Bilik, dyrektor zarządzający i członek zarządu B&B HOTELS Polska.

Odbyliśmy wiele ciekawych spotkań i przeprowadziliśmy mnóstwo rozmów, które mogą zaowocować nowymi otwarciami hoteli w przyszłych latach mówi Jakub Bilik. Ze swojej strony proponowaliśmy deweloperom, inwestorom oraz zarządcom centrów handlowych i retail parków długie umowy najmu, na okres do 30 lat. Obecność znanej, międzynarodowej marki B&B HOTELS może zapewnić efektywniejsze wykorzystanie powierzchni, wzbogacenie tenant-mix i wzmocnienie wizerunku obiektu wylicza.

O Grupie B&B Hotels

To trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. B&B HOTELS należą do segmentu hoteli value for money, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie hotele we Francji (375), w Niemczech (165), we Włoszech (59), w Hiszpanii (44), w Portugalii (9), w Szwajcarii (8), w Austrii ii Belgii (po 7), w Brazylii (6), w Słowenii (2) oraz w Czechach, Holandii i na Węgrzech (po 1) (wg stanu na Q1 2023). Grupa B&B HOTELS rozpoczęła również swoją działalność na nowych rynkach: w USA, Wielkiej Brytanii i Danii.

Grupa B&B HOTELS rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Poznaniu (156 pokoi), w Warszawie (154), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Lublinie (130), Katowicach (105), Toruniu (93), Nowym Targu (76), Rzeszowie (65).

Źródło: B&B Hotels

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.04.2023
Aktualizacja: 27.04.2023