B&B Lublin Centrum otwarty

Udostępnij artykuł

Międzynarodowa sieć B&B Hotels, zarządzająca przeszło pół tysiącem hoteli turystyczno-biznesowych, kontynuuje rozwój w Polsce. Właśnie otwarto kolejny obiekt w naszym kraju. 16 maja br. pierwszych gości przyjął B&B Lublin Centrum.

B&B Lublin

To już dziewiąty hotel w Polsce, działający pod szyldem popularnej w Europie marki B&B Hotels. Pozostałe działają we Wrocławiu, w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Nowym Targu oraz Rzeszowie.

Każde otwarcie to nasz sukces i krok w kierunku rozwoju marki. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom kolejny obiekt na mapie Polski – mówi Beatrice Bouchet, zarządzająca B&B Hotels Polska i dodaje: Hotel B&B Lublin został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu mamy poczucie, że oferujemy nie tylko komfortowe miejsce noclegowe, ale przede wszystkim pakiet przyjemnych doświadczeń. Już teraz zachęcam do odwiedzenia obiektu i skorzystania ze standardu i udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości.

B&B Lublin Centrum – opis

W B&B Lublin Centrum goście mają do dyspozycji 130 pokoi. W hotelu znajduje się również przestronne, lobby, sala konferencyjna, umożliwiająca organizację kameralnych spotkań do 15 osób oraz podziemny parking. Podobnie jak w innych obiektach należących do sieci, w B&B Lublin Centrum można także skorzystać z oferty bogatego, różnorodnego bufetu śniadaniowego. Dla gości zatrzymujących się w obiekcie przygotowano także wiele udogodnień, jak m.in. klimatyzacja czy dostęp do Wi-Fi.

B&B Lublin Centrum odpowiada najnowszym trendom. Wyróżnia się indywidualnym designem powierzchni parteru, gdzie jest zlokalizowana recepcja, sala śniadaniowa oraz sala konferencyjna dodaje Beatrice Bouchet.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

Projekt architektoniczny B&B Lublin Centrum powstał w biurze projektowym Arbapol, a o aranżację części wspólnych na parterze zadbała pracownia Tremend.

Nowym obiektem pokieruje Patrycja Niedźwiecka, której powierzono funkcję dyrektora Hotelu:

Wierzę w sukces B&B Lublin Centrum, szczególnie, że ma on do zaoferowania to, czego poszukuje dzisiaj wielu podróżnych – komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji, a przy tym w atrakcyjnej cenie. Mamy po swojej stronie wyjątkowy produkt oraz świetny, zmotywowany i zaangażowany zespół, który jest gotowy na przyjęcie gości – mówi.

Źródło: B&B

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.05.2022
Aktualizacja: 25.05.2022