Blisko 12 mln zł z bonu turystycznego w grupie PHH

Udostępnij artykuł

Od początku uruchomienia Polskiego Bonu Turystycznego w grupie Polskiego Holdingu Hotelowego zrealizowanych zostało ok. 65 tys. noclegów. Do obiektów trafiło blisko 12 mln zł. 1 sierpnia minęły dwa lata od wprowadzenia programu. Bon można wykorzystać tylko do 30 września 2022 r. 

Gheorghe Marian Cristescucu

Od samego początku Polski Bon Turystyczny okazał się bardzo istotnym programem nie tylko dla hotelarzy, ale dla całej branży turystycznej, która bardzo mocno ucierpiała w wyniku pandemii. Wszystkie nasze hotele i obiekty, zlokalizowane zarówno w typowych destynacjach turystycznych, jak również w większych miastach, odczuły bardzo pozytywne skutki wprowadzenia bonu. Świadczy o tym imponująca kwota blisko 12 mln zł, która w ciągu dwóch lata trafiła do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego i dodaje:

– Warto również podkreślić, że dla wielu rodzin bon turystyczny stał się dużą motywacją do podróżowania. Niektóre z nich po raz pierwszy mogły sobie pozwolić na wypoczynek w hotelach. Ponadto, rodziny korzystające z bonu podczas podróży wydały również własne, dodatkowe środki. To niewątpliwe miało pozytywny ekonomiczny wpływ na całą branżę. Przypominamy, że jeszcze tylko do końca września można zrealizować bon, tym bardziej zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie skorzystali z tej możliwości, do wypoczynku w naszych obiektach.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Bon w PHH

Grupa Kapitałowa PHH od samego początku włączyła się w rządowy projekt bonu turystycznego. To jednorazowe świadczenie w wysokości 500 zł na każde dziecko. Wszystkie 54 hotele i obiekty należące do grupy od samego początku honorowały bon. Przygotowały na tę okazję także specjalne rodzinne oferty lub zachęcały do wykorzystania świadczenia podczas tak zwanych city break.

Ostatni czas na realizację

Jeszcze tylko do 30 września rodzice mogą zapłacić Polskim Bonem Turystycznym za wypoczynek dzieci lub wspólne wycieczki i wakacyjne wyjazdy. Bon można zrealizować we wszystkich obiektach grupy PHH, jak również na terenie całego kraju, opłacając nim usługi hotelarskie. Lista podmiotów turystycznych, u których można zapłacić bonem, dostępna jest TU.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 03.08.2022
Aktualizacja: 03.08.2022