Centrum Praskie Koneser wita wiosnę i zapowiada kolejne lokale

Udostępnij artykuł

„Do zjedzenia. Do zobaczenia. Do usług”. Takim hasłem Centrum Praskie Koneser w Warszawie wita kolejną porę roku. A wraz z nią nadchodzi czas na prawdziwie wiosenną scenerię. Jest ona widoczna nie tylko na Pradze-Północ, ale w całym mieście. Ogólnodostępny, postindustrialny plac Konesera już wypełnił się kolorowymi, wielkoformatowymi lampionami w kształcie tulipanów i motyli, a odświeżona komunikacja wizualna zwiastuje nadchodzące, pełne pozytywnej energii wydarzenia.

Centrum Praskie Koneser wita wiosnę

Centrum Praskie Koneser: Do zjedzenia

Restauracje, bary i kawiarnie. Łącznie kilkanaście konceptów gastronomicznych niemal z całego świata, gwarantujących szeroki i doskonały wybór. 3/4 Koneser Bar, Azia Restaurants, Bar Setki Powodów, Bombaj Masala, Boska Woda i Zagroda, Columbus, Concept Food & Wine, Freya Cafe & Deli, Koneser Grill, Moxy Bar, ORZO i Pijalnia Czekolady E. Wedel. Ich menu można sprawdzić w jednym miejscu na konesersmakuje.pl. A już niedługo do tych wszystkich lokali dołączą kolejne, które dopełnią wachlarz propozycji – nie tylko do zjedzenia, ale także do spędzenia czasu z bliskimi, przyjaciółmi czy rodziną w wyjątkowej atmosferze.

Co szykuje Koneser?

Wiosna to pora roku, która jak żadna inna łączy się z kreatywnością i lekkością. Zimowe, ciepłe ubrania zastępują zwiewne koszule i sukienki, dające mnóstwo możliwości stworzenia niepowtarzalnych stylizacji. I właśnie w tym duchu Centrum Praskie Koneser zachęca do różnorodnych aktywności. A okazji do wyjścia z domu po zimowej drzemce pod kocami jest multum. Wśród nich są między innymi darmowy spacer z PoWarszawsku szlakiem stołecznych alkoholi (15 kwietnia, godz. 13.00, dla osób dorosłych) czy wystawy „Sztuka Fantastyczna w Warszawie” z pracami Zdzisława Bekisńskiego na czele (Muzeum Sztuki Fantastycznej, do 28 maja)i monograficzna „Sytuacja Dynamiczna” Noriakiego w Leonarda Art Gallery (do 30 kwietnia). Dodatkowe atrakcje można znaleźć na afiszu, a „Do zjedzenia. Do zobaczenia. Do usług” jest jeszcze więcej!

Centrum Praskie Koneser: Do zobaczenia

Setki wydarzeń, dziesiątki wystaw, działające na co dzień muzea i galerie. To w telegraficznym skrócie Centrum Praskie Koneser, gdzie do zobaczenia jest naprawdę wiele. Unikalne Muzeum Polskiej Wódki, jedyne w swoim rodzaju Magic Mind Museum (muzeum iluzji) i Muzeum Sztuki Fantastycznej z dziełami takich mistrzów jak Zdzisław Beksiński czy Jerzy Duda-Gracz. Oprócz tego – Art Sułek Space, Dom ze Sztuką, Leonarda Art Gallery i ToTuart. Dodatkowo, przez cały rok w przestrzeniach Konesera, również na placu Konesera, odbywają się sztuki teatralne, koncerty, wystawy i kino plenerowe czy animacje dla dzieci.

Centrum Praskie Koneser: Do usług

Wiosna, wiosna, ach, to Ty! Czyli… zmiany, zmiany, zmiany. To właśnie ożywcza wiosna sprawia, że chęć do nadania świeżości swojemu wyglądowi, szafie czy mieszkaniu staje się silniejsza. Do usług jest Koneser, gdzie:

  • zadbasz o swój wygląd i zdrowie: Beverly Hills Akademia Urody, Centrum Medyczne Damiana, Centrum Medyczne Damiana. Medycyna estetyczna, Eyebar, Hop-Chop Barber Shop, Invimed, Mydlarnia Cztery Szpaki, Laboratorium Protetyczne Rytuał Uśmiechu Medicover, Medicover Stomatologia, Zdrofit;
  • odświeżysz swoją garderobę i mieszkanie: Ciarko Design, Isante Tiles Studio Płytek, Pracownia Minimal Line, The s:HEirt, Timberline, Zielona Łodyga;
  • zrobisz codzienne i niecodzienne zakupy oraz skorzystasz z różnorodnych usług: Aldi, Alembik, Biedronka, EV dla Ciebie, Gama Concept, ING, InMedio, Max-Mobil, Paper Concept, Probiernia Urbanowicz, Świat Książki, Tavex.

Wiosna w Koneserze i nie tylko

Wraz z wiosną Centrum Praskie Koneser i ogólnodostępny plac Konesera wypełniają się kolorowymi, wielkoformatowymi lampionami: tulipanami i motylami. Instalacja Jarosława Koziary składa się łącznie z 39 prac.Wielobarwne kwiaty osiągają aż trzy metry wysokości. Wszystkie po zmroku rozświetlają Centrum Praskie Koneser, podkreślając artystyczny, kreatywny i postindustrialny klimat tego miejsca.

Wiosenna stylizacja Centrum Praskiego Koneser wykracza również poza ramy Pragi-Północ. W ramach kampanii wizerunkowej w całej Warszawie widoczne są reklamy na autobusach i w środkach komunikacji miejskiej (digital), a także w przejściu podziemnym na stacji metra Świętokrzyska. Powstaje też wielkoformatowy mural przy ul. Radzymińskiej, prezentujący odświeżoną linię kreatywną Konesera. Za jej stworzenie i wprowadzenie odpowiada agencja marketingowa Valkea.

O Centrum Praskie Koneser

To najczęściej nagradzana inwestycja mixed-use w Polsce i serce odradzającej się warszawskiej Pragi. Usytuowane na terenie XIX-wiecznej fabryki wódki, przywróciło do życia zabytkowe budynki i stworzyło nowy punkt na stołecznej mapie rozrywkowej, gastronomicznej, muzealnej, kulturalnej, zakupowej i hotelarskiej – z Hotelem Moxy Warsaw Praga. Tu można znaleźć wiele restauracji i barów z kuchnią z całego świata: AZIA, Bombaj Masala, Boska Woda i Zagroda, ORZO, Koneser Grill czy Setki Powodów, a także unikatowe sklepy i polskie marki, tworzone przez rodzimych producentów. Ogólnodostępny plac Konesera, stanowiący rdzeń inwestycji, to miejsce licznych wystaw, targów i różnego rodzaju wydarzeń oraz pokazów artystycznych. Centrum Praskie Koneser to jedno z najważniejszych miejsc na kulturalnej mapie Polski, w którym znajduje się Muzeum Polskiej Wódki i Muzeum Sztuki Fantastycznej oraz nietuzinkowe galerie: Art Sułek Space, Dom ze Sztuką, ToTuart, Leonarda Art Gallery.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Źródło: Centrum Praskie Koneser

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 03.04.2023
Aktualizacja: 03.04.2023