Chłodna Kręgliccy – nowa przestrzeń eventowa w Warszawie

Udostępnij artykuł

Obchody 35-lecia powstania firma Kręgliccy Restauracje i Catering rozpoczyna od otwarcia nowej przestrzeni eventowo-wystawienniczej na warszawskiej Woli, przy ulicy Chłodnej 31.


Plastyczny i wielofunkcyjny, przedwojenny loft mieści się w doskonałej, śródmiejskiej lokalizacji.

Takiego miejsca brakowało w Warszawie. Przestrzeń idealnie odpowiada na wszystkie potrzeby, nawet najbardziej wymagających klientów. – mówi Dorota Domin, dyrektorka cateringu grupy Kręgliccy Restauracje i Catering.


1500 m2 na parterze to przestrzeń otwarta, idealna na przyjęcia stojące dla 400 osób lub zasiadane dla około 250 osób, z wydzieloną sceną, chilloutem i tarasem. Na pierwszym piętrze znajduje się sala kinowa na pokazy, wykłady i prezentacje dla około 40-70 osób oraz sala wielofunkcyjna, przeznaczona na rozmowy kuluarowe, warsztaty albo kolacje. Na samej górze zaaranżowano przytulnie przestrzeń, gotową do urządzenia imprezy prywatnej, konferencji prasowej lub wystawy.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024


Jest to trzecia przestrzeń eventowa uzupełniająca dotychczasową różnorodną ofertę grupy. Należą do niej również: zabytkowy carski Fort – Forteca w Parku Traugutta i Arkady Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie. Dział cateringu firmy doskonale znany jest w kraju i zagranicą z nienagannej organizacji wydarzeń. Z tym samym zaangażowaniem podchodzą do realizacji tych mniejszych, nawet dla dwóch osób, jak i tych kilkutysięcznych imprez.

Źródło: Kręgliccy

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 10.04.2024
Aktualizacja: 10.04.2024