CKF_13 w Krakowie oficjalnie otwarte

Udostępnij artykuł

CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna zostało otwarte 7 grudnia 2022 r., jednak oficjalne otwarcie odbyło się w czerwcu. Miejsce dedykowane jest organizacji wydarzeń biznesowych, naukowych i rozrywkowych. Obiekt liczący 2200 mkw. powierzchni użytkowej i może przyjąć blisko 1000 gości.

Na terenie nowoczesnego kompleksu Fabryczna City, którego częścią jest CKF_13, goście organizowanych wydarzeń pod jednym adresem znajdą sąsiadujący z Centrum czterogwiazdkowy Hotel Mercure Kraków Fabryczna City, Centrum Fitness Fabryka CIA/o, pasaż z restauracjami oraz Muzeum Fabryka Wódki prezentujące m.in. historię dawnej rozlewni wódek Polmos, czyli przemysłowe korzenie tego miejsca.

Pięć przestrzeni

CKF_13 to wielofunkcyjna przestrzeń konferencyjna, która wzbogaca krakowską mapę obiektów dedykowanych branży MICE o miejsce z zaprojektowanym wnętrzem, zapleczem technologicznym oraz lokalizacją na terenie kompleksu Fabryczna City, oferującego szereg możliwości spędzania czasu.

CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna dysponuje pięcioma przestrzeniami, z których trzy największe mogą być dzielone na mniejsze partycje (sala Idea na dwie, sale Harmonia i Synergia na trzy). Każda z nich jest indywidualnie zaprojektowana.

Hasło przewodnie CKF_13 „Przestrzenie pełne emocji” jest odniesieniem do symbolicznego nazewnictwa sal w Centrum Konferencyjnym Fabryczna. Wychodząc z założenia, że istotą spotkania nie jest, w ścisłym tego słowa znaczeniu, samo gromadzenie się w jednej przestrzeni, lecz całe spektrum emocji, które temu wydarzeniu towarzyszą, salom w CKF_13 nadano nazwy: Synergia – jako kooperacja mająca na celu osiągnięcie planowanych efektów, Harmonia – zgodność i wzajemne uzupełnianie się, Dialog – fundament rozmowy i wymiana myśli, natomiast Idea jako myśl przewodnia wyznaczająca cel i kierunek działania.

Dyrektorem CKF_13 jest Sara Lamik. Działem sprzedaży kierują Karolina Bednarz posiadająca doświadczenie agencyjne oraz jako PCO, Dorota Wodzik od lat związana z branżą hotelową w Krakowie oraz Mariola Job. Kierownikiem technicznym obiektu jest Artur Leśniak. Za kuchnię podczas konferencji i bankietów realizowanych w CKF_13 odpowiada Paweł Gawęda, natomiast całość kompleksowo realizowanej obsługi gastronomicznej koordynuje Justyna Szura – F&B Manager Centrum Konferencyjnego Fabryczna.

O Mercure Kraków Fabryczna City

To drugi w Krakowie hotel marki Mercure, który mimo młodego wieku już może poszczycić się prestiżowymi nagrodami branżowymi m.in. zajęciem 1 miejsca w kategorii hotel biznesowy/konferencyjny w konkursie „Profit Hotel Awards” magazynu Świat Hoteli.

Hotel oddaje do dyspozycji gości 195 klimatyzowanych pokoi i apartamentów o powierzchni od 21 do 108 m2, w tym 34 pokoje łączone dla rodzin oraz 28 pokoi i 21 apartamentów z aneksem kuchennym. W pięknie zaprojektowanym lobby hotelowym, goście mogą korzystać z funkcjonalnej przestrzeni wspólnej, która sprzyja relaksowi, ale również daje możliwość pracy zdalnej. 

Aranżacja wnętrz hotelu utrzymana jest w stylu loftowym, doskonale współgrającym z pofabryczną strukturą budynku wchodzącego niegdyś w skład wytwórni wódek Polmos. Zaadaptowane na poczet usług hotelowych przestrzenie charakteryzuje powszechna obecność cegły, elementów stalowych i betonu, które uzupełnione są gustownymi dodatkami tj. lustra w złotych ramach, nowoczesne lampy stołowe i piękne kolorowe tkaniny okalające ramy łóżek, fotele i sofy.

Źródło: CKF_13

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.07.2023
Aktualizacja: 06.07.2023