Condohotels planuje budowę pięciogwiazdkowca

Udostępnij artykuł

W hotelu Holiday Park znajdzie się m.in. ponad 150 pokoi, spa kosmetyczne i medyczne, basen, sale konferencyjne i punkty gastronomiczne. Condohotels Management nie chce ujawniać daty rozpoczęcia budowy ani otwarcia hotelu.

Condohotels Management zarządza kilkoma kompleksami hotelowo-rekreacyjnymi ulokowanymi w Ostródzie, m.in.: czterogwiazdkowymi hotelami Platinum i Platinum Spa, obiektem w systemie condo – apartamentowcem Rezydencje Willa Port oraz Aquaparkiem Ostróda. Ponadto kończą się prace przy budowie condohtelu Willa Port Resort, który również położony jest w Ostródzie nad brzegiem jeziora Drwęckiego. Uruchomienie obiektu jest planowane na trzeci kwartał br. W obiekcie o czterogwiazdkowym standardzie znajdują się m.in. 83 pokoje i apartamenty o powierzchni od 22 do 87 mkw. W kompleksie funkcjonować będą dwie restauracje, centrum spa & wellness z basenem solankowym, sale konferencyjne, w tym sala bankietowo-konferencyjna na 300 osób.

Inwestowanie w apartamenty hotelowe staje się coraz popularniejsze, a inwestorów kuszą wysokie zarobki z ich wynajmu. Oprócz Condohotels Group, w apartamenty hotelowe inwestują także m.in. Kristensen Group, Zdrojowa Invest, Arche oraz Lokaty Budowlane.
 

Opublikowano: 18.06.2010
Aktualizacja: 18.06.2010