Costa Coffee oferuje testy oferty dla biznesu

Udostępnij artykuł

Dobra kawa w trakcie pracy to podstawa. Jednak wybór odpowiedniej mieszanki ziaren czy dostosowanego do potrzeb organizacji ekspresu często bywa wyzwaniem. Naprzeciw tym potrzebom wyszła Coca-Cola HBC, która jako dystrybutor Costa Coffee na polskim rynku, oferuje szyte na miarę potrzeb testy dla firm pozwalające na zapoznanie się z ofertą i wybór najlepszej opcji.

Costa Coffee

Program testowy jest każdorazowo dostosowywany do potrzeb organizacji. Zarówno termin, czas trwania, jak i zakres współpracy ustalane są indywidualnie. Na każdym z etapów przedstawicielom firm towarzyszy opiekun klienta, który zapewnia profesjonalną obsługę. W pierwszym kroku pomaga wybrać odpowiedni sprzęt, bazując na tym, jakie jest dzienne zapotrzebowanie na kawę oraz dostosowując go do danej przestrzeni biurowej.

Następnie opiekun, wykorzystując swoją znajomość trendów kawowych i preferencji konsumenckich, pomaga dobrać najlepsze ziarna. Portfolio Costa Coffee dla biur jest bardzo szerokie, składają się na nie kawy o różnych aromatach. Jednak to, co łączy każdy produkt to najwyższa jakość.

Przetestowaliśmy kilka rozwiązań od Costa Coffee – zarówno różne ekspresy, jak i mieszanki ziaren. Wiemy, że nasi klienci cenią szeroki wybór kaw i ich smak. Doceniamy także łatwość obsługi i tempo pracy ekspresu – każdy, kto kiedyś spieszył się na firmowe spotkanie, wie jakie to ważne  mówi Sławomir Sikora, Head of HR, Business Link, który skorzystał z programu Coca-Cola HBC.

W trakcie testów opiekun jest cały czas do dyspozycji klientów – rozwiewa wątpliwości dotyczące obsługi sprzętu, zapewnia jego stałe serwisowanie oraz reaguje na zmieniające się potrzeby.

Jeśli jesteś firmą, która nie do końca wie, czego szuka i czego potrzebuje w swojej działalności, to testy mogą być idealnym rozwiązaniem. Dzięki nim można zapoznać się z samym produktem, a także funkcjonowaniem ekspresu, przetestować jego obsługę i sprawdzić, czy spełnia wszystkie oczekiwania. Mogą one również rozwiać wszelkie wątpliwości, jakie się ma co do danego produktu. Czy na pewno odpowiada na nasze potrzeby? Czy jest wart inwestycji? Dzięki testom można podjąć świadomą decyzję. Ale to nie wszystko… dają również okazję do posmakowania aromatycznej kawy w wielu różnych wariantach!dodaje Adam Ćwionkała, właściciel Top Asystent, obsługujący biura Amazon w Polsce, który również testował rozwiązania dla klientów biznesowych.

CCHBC

Portfolio produktów Costa Coffee oferowanych przez Coca-Cola HBC jest  jednym z najbardziej elastycznych w branży. Marka oferuje najwyższej jakości kawy ziarniste i w kapsułkach, jak również szeroki asortyment ekspresów, młynków do kawy, kawomatów oraz wyposażenia, zapewniając kompleksową obsługę – od sprzedaży, przez dostawę aż po serwis.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE wrzesień-październik 2023
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Nowości Gastronomiczne

Źródło: Costa Coffee

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Autor: Horecanet
Opublikowano: 28.11.2023
Aktualizacja: 28.11.2023