Crowne Plaza Warsaw – The HUB na biało-czerwono

Udostępnij artykuł

Zbliża się szczególny dzień dla Warszawy. 78. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Jak co roku, hotel Crowne Plaza Warsaw – The HUB, który mieści się przy rondzie Daszyńskiego, nieopodal Muzeum Powstania Warszawskiego, przyłącza się do obchodów. Obiekt przygotowuje szereg wydarzeń edukacyjno-informacyjnych. 

crowne plaza

Nie zabraknie też wyjątkowych, wizualnych niespodzianek! 1 sierpnia, taras The Roof, który znajduje się na ostatniej kondygnacji hotelowego budynku, zostanie podświetlony w barwach biało-czerwonych. Na fasadzie hotelu pojawi się powstańcza kotwica.

To dla nas bardzo ważne by okazać szacunek temu wyjątkowemu świętu stolicy Polski. Bez oceny, ale z poczuciem odpowiedzialności, za pamięć tych, którzy stracili życie w walkach, i tych, którzy przeżyli – mówi dyrektor generalny Crowne Plaza Warsaw-The HUB, Marcin Szymfel i podkreśla: Ze względu na lokalizację hotelu, czujemy szczególną potrzebę, aby szerzyć świadomość i wiedzę o tym szczególnym historycznym wydarzeniu nie tylko wśród naszych gości.

Plan obchodów

Na najmłodszych gości czekać będą książeczki: „Jak narysować Łączniczkę?”, “Jak narysować Zawiszaka?” i “Jak narysować Liberatora?” – oficjalne, edukacyjne publikacje wydane przez Muzeum Powstania Warszawskiego.

Oprócz tego, w hotelowym lobby zostanie otwarta wystawa prezentująca najważniejsze zdjęcia z powstania i kluczowe historyczne informacje.

Co więcej, w recepcji będą dostępne liczne broszurki w języku polskim i angielskim, o tym historycznym wydarzeniu.

Ponadto, w Sali Alameda, do dyspozycji gości uruchomione zostanie „Kino Powstańcze”, w którym wyświetlane będą archiwa filmowe przygotowane przy współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego.

Jedną z najważniejszych części tegorocznych obchodów będą, jak co roku, wizyty Powstańców w hotelu Crowne Plaza.

1 sierpnia, Powstańcy ze Zgrupowania AK „GURT” i Harcerskiej Baterii Artylerii Przeciwlotniczej „Żbik” wraz z opiekunami, tradycyjnie zasiądą do obiadu przygotowanego specjalnie dla nich w skybarze The Roof. To żołnierze tych formacji walczyli w okresie Powstania Warszawskiego w północnym Śródmieściu.

Warto wspomnieć, że o godzinie 15:00, w dniach: 13, 20 i 27 sierpnia zaplanowane zostały wykłady o Powstaniu Warszawskim.

Więcej informacji o programie obchodów 78. rocznicy Powstania Warszawskiego w Crowna Plaza – The HUB szukaj TUTAJ

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Źródło: Crowne Plaza

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 27.07.2022
Aktualizacja: 28.07.2022