Dwa nowe hotele marki DeSilva w 2010 roku

Udostępnij artykuł

Nasz rozmówca nie chce zdradzać, gdzie powstaje drugi obiekt. – Ze względu na różny stan zaawansowania rozmów w sprawie zarządzania nowymi hotelami mogę podać jedną z lokalizacji – ucina. – Optymizmem napawa fakt, że nasza koncepcja "najbardziej przyjaznych hoteli" oraz przykład już zarządzanych przez nas obiektów wzbudza zainteresowanie kolejnych inwestorów, chcących zarobić na tej gałęzi turystyki – dodaje Andrzej Pierzchała.

Jak mówi dyrektor marketingu sieci Hotele DeSilva, 2009 rok był wyjątkowo pracowity i owocny. – Otworzyliśmy drugi hotel naszej sieci – DeSilva Inn Katowice Airport, położony tuż przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. W obu działających hotelach DeSilva (Piaseczno i Katowice) obserwowałem stały wzrost frekwencji oraz przychodów. Myślę, że jest to wynik dobrze dobranych lokalizacji, wyjątkowego produktu, który oferujemy oraz bezkonkurencyjnej relacji jakości do ceny. Można powiedzieć, że "kryzysu" u nas nie było widać wcale, a perspektywy są wielce obiecujące. Dowodem na to jest nasz trzeci hotel – DeSilva Warszawa Airport, który niedawno otworzył swe podwoje i już cieszy się nie słabnącym powodzeniem. Po dwóch miesiącach działalności tego obiektu możemy pochwalić się wskaźnikami zbliżonymi do naszej konkurencji, działającej rynku od wielu lat – przyznaje Andrzej Pierzchała.

Spółka Hotele DeSilva otworzyła swój pierwszy obiekt – trzygwiazdkowiec w Piasecznie – w połowie 2008 roku. Obiekty sieci mają powstawać przy głównych węzłach komunikacyjnych, ponieważ ich oferty są przystosowane do potrzeb gości biznesowych przebywajacych w podróży.
 

Opublikowano: 21.06.2010
Aktualizacja: 21.06.2010