Dyrektor hotelu należącego do PHH wśród najlepszych na świecie

Udostępnij artykuł

Tytuł Diamond General Manager of the Year w rękach Sylwii Korzeniewskiej, Dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel. Ten sam hotel z nagrodą Diamond Circle Award 2023 – Marriott International przyznał prestiżowe wyróżnienia.

Sylwia Korzeniewska, Dyrektor hotelu Courtyard wchodzącego w skład PHH, otrzymała prestiżowy tytuł Diamond General Manager of the Year, przyznawany przez sieć Marriott International. Tylko ośmiu dyrektorów hoteli Courtyard globalnie i dwóch w Europie zostało w ten sposób wyróżnionych. Na całym świecie jest ponad 1200 obiektów tej marki. Sylwię Korzeniewską do tytułu nominowali pracownicy warszawskiego Courtyarda.

Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniały zespół warszawskiego hotelu Courtyard, dzięki któremu znalazłam się w miejscu, w którym jestem. Dziękuję im za codzienne zaangażowanie i pracę na rzecz naszych gości  – mówi Sylwia Korzeniewska, Dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Jednocześnie prowadzony przez Korzeniewską Courtyard by Marriott Warsaw Airport drugi rok z rzędu otrzymał nagrodę Diamond Circle Award za utrzymywanie wysokich standardów, świetne opinie gości oraz za wyjątkowe wyniki finansowe, znajdując się tym samymw gronie 24 najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie.

Fantastycznie, że bardzo dobre wyniki hotelu w kwestiach finansowych i satysfakcji gości zostają dodatkowo potwierdzone przez prestiżowe nagrody przyznawane przez największą sieć hoteli na świecie, do której Courtyard należy. To wielka zasługa wspaniałej liderki, jaką jest Sylwia Korzeniewskaprzyznaje Artur Derela, Dyrektor Operacyjny Grupy PHH, odpowiadający za region centralny.

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

świat Hoteli marzec-kwiecień 2024

Sylwia Korzeniewska

Sylwia Korzeniewska dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport została w lutym 2022. Ma 22-letnie doświadczenie w branży. Z hotelem związana jest od 16 lat; w latach 2018-2022 pełniła funkcję zastępcy dyrektora hotelu. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

O Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany jest naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina w Warszawie. Obiekt posiada 241 pokoi i 13 nowoczesnych sal konferencyjnych o łącznej powierzchni ponad 760 m2. Dzięki międzynarodowym nagrodom plasuje się w czołówce najlepszych hotelów tej marki na świecie.

Zespół Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Źródło: Courtyard by Marriott Warsaw Airport

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 18.06.2024
Aktualizacja: 18.06.2024