FineDiningWeek® 2024 odbędzie się #wHarmonii. Wystartowały rezerwacje

Udostępnij artykuł

[POD NASZYM PATRONATEM] Festiwal sztuki restauracyjnej FineDiningWeek® powraca pod hasłem #wHarmonii! Wyjątkowe doświadczenia restauracyjne dostępne są w atrakcyjnej, festiwalowej cenie w niemal 100 najlepszych restauracjach premium w Polsce. Rezerwacje wystartowały na FineDiningWeek.pl.

Doświadczaj #wHarmonii!

Najbliższa edycja festiwalu sztuki restauracyjnej będzie opowieścią o dążeniu do idealnego wyważenia smaków oraz doskonałego balansu pomiędzy tradycją, a nowatorskimi, kulinarnymi doświadczeniami szefów kuchni, a także o harmonii z naturą poprzez wykorzystanie sezonowych składników najwyższej jakości. FineDiningWeek® to dbałość o kompleksowe doznania gości, obejmujące zarówno aspekt kulinarny, jak i wrażenia estetyczne oraz atmosferę i poziom obsługi.

Odkryj mistrzowskie menu!

Festiwal FineDiningWeek® odbędzie się w największych regionach Polski: Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, oraz na Śląsku i w Łodzi. W ramach Festiwalu odwiedzić można najlepsze restauracje premium w Polsce, zarówno klasy fine dining, jak i te aspirujące, w których smak, styl i doświadczenie spotykają się w pełnej harmonii. Swoje wyjątkowe menu przygotuje ponad 100 restauracji – wśród nich: Amarylis w Krakowie, gdańskie Correze, łodzkie Ramki oraz warszawska Strefa. Pełna lista Restauracji na FineDiningWeek.pl.

Goście Festiwalu mają do wyboru krótszą lub dłuższą ofertę: 3 dania + amuse-bouche + prezent od partnera za 99 zł, 5 dań + amuse-bouche + prezent za 179 zł, oraz większe, rozbudowane menu w cenie powyżej 300 zł, do każdej rezerwacji jest doliczana opłata festiwalowa w wysokości 5,98 zł. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE marzec-kwiecień 2024
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Najlepsze restauracje w wyjątkowej cenie

Należy wybrać liczbę osób, datę, godzinę oraz jedno z dwóch menu. Każda wizyta w Restauracji podczas Fine Dining Week jest przewidziana na 120 minut.

Rezerwacje: FineDiningWeek.pl

Start sprzedaży: 12 czerwca 2024

Termin Festiwalu: 3 lipca – 11 sierpnia 2024

O FineDiningWeek®

Festiwal FineDiningWeek® od 2016 roku łączy polskie restauracje klasy premium z prawie 1,5 mln gości. W Festiwalu co edycję bierze udział prawie 100 restauracji z których każda oferuje menu 3 lub 5-daniowe, stworzone z pasją, oddaniem i kreatywnością, której towarzyszy prezent od partnera, tworząc pełen wachlarz dopełniających się smaków. FineDiningWeek® to troska o kompleksowe doświadczenie gościa, obejmujące najwyższy poziom kuchni, wyjątkową gościnność oraz wrażenia estetyczne. Aby dowiedzieć się więcej o organizowanych Festiwalach odwiedź: RestaurantClub.pl

Źródło: RestaurantWeek

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 12.06.2024
Aktualizacja: 12.06.2024