Frentzza – Pizza & Friends z lokalem w Wałbrzychu

Udostępnij artykuł

Powstała w 2020 roku i należąca do firmy „7 Street Łukasz Błażejewski” marka pizzerii „Frentzza – Pizza & Friends” otworzyła w minionym tygodniu kolejny lokal. Tym razem w Wałbrzychu. Restauracja znajduje się w centrum miasta, pod adresem Rynek 12 i jest prowadzona przez nowego franczyzobiorcę sieci.  

Frentzza w Wałbrzychu

Lokal w Wałbrzychu ma powierzchnię 55 mkw. i jest nastawiony przede wszystkim na sprzedaż w kanale delivery oraz pizzy na kawałki, która jest nowością w ofercie. Lokal nie posiada stolików, tylko blaty przyścienne z hokerami, przy których można zjeść szybki posiłek. W okresie wiosenno-letnim lokal będzie oferował pizzę oraz duży wybór szprycerów na bazie Prosecco w ogródku letnim. W planach na najbliższe tygodnie jest otwarcie lokalu w Olsztynie oraz w Białymstoku.

Pizze z menu Frentzza to klasyczne kompozycje z włoskich składników przy zachowaniu umiarkowanych cen. W menu oprócz klasycznych pizz dostępne są wegańskie pozycje oraz możliwość stworzenia autorskich pizz z dowolnie wybranych składników. Skład ciasta jest tajemnicą handlową. Jest do niego dodawana autorska mieszanka 12 odpowiednio dobranych przypraw, która jest udostępniana lokalom jako już gotowa mieszanka.

Źródło: Frentzza – Pizza & Friends

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE grudzień 2022
>> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 23.01.2023
Aktualizacja: 23.01.2023