Green Caffè Nero gra z WOŚP

Udostępnij artykuł

Green Caffè Nero wspiera 30. Finał WOŚP i Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oferując unikatowe szkolenie z utytułowanymi mistrzami kawy.

Green caffe nero kawa

Szkolenie Green Caffè Nero

Sieć oferuje unikatowe szkolenie z mistrzami kawy. Wielokrotnie nagradzani trenerzy wprowadzą Cię w świat kawy pełen smaku, aromatu i przyjemności. To wyjątkowe spotkanie, pełne praktycznych informacji i zawodowych technik, jest dedykowane dla wszystkich miłośników kawy – niezależnie od stopnia zaawansowania.

Poznaj fascynujące i różnorodne sposoby parzenia kawy (także alternatywne!), odkryj obfitość w balansie smakowym różnych gatunków kawy podczas cup tastingu, naucz się imponujących wzorów „latte art”. Podróż przez świat kawy potrwa min. 4 godziny, a szczegółowy program spotkania zostanie ustalony ze zwycięzcą aukcji. Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne, rozległą wiedzę oraz liczne tytuły zdobyte podczas wielu kawowych turniejów i szkoleń. Po wygranej aukcji skontaktujemy się ze zwycięzcą by uzgodnić, które aspekty kawowej alchemii są dla niego najważniejsze.

Szkolenie odbywa się w Warszawie, w centrum szkoleniowym w samym sercu miasta. Termin szkolenia ustalany jest indywidualnie ze zwycięzcą, przy zastrzeżeniu, że szkolenie odbędzie w terminie nie dłuższym niż 6 miesięcy od zakończenia aukcji.

Poznaj trenerów:

Izabela Sakowska

Czy wiesz, że Anita Włodarczyk jest jedyną trzykrotną mistrzynią olimpijską w kolejnych Igrzyskach? A Maria Skłodowska-Curie jedyną kobietą, która zdobyła dwie nagrody Nobla w różnych dziedzinach?

Świat kawy także ma swoją wyjątkową mistrzynię! Jest nią Izabela Sakowska – trzykrotna Mistrzyni Polski Baristów 2009, 2011 i 2012 roku. Jest jedyną osobą, której dotychczas udało się trzy razy z rzędu sięgnąć po puchar Mistrzostw Baristów.

Iza miała także zaszczyt reprezentowania Polski na Mistrzostwach Świata w Atlancie, Londynie i Bogocie. Jest zwyciężczynią wielu regionalnych zawodów w Polsce. Jest także uczestniczką licznych szkoleń, także poza granicą Polski, m.in. Café Institute De Barcelona, Café Institute De Colombia. Ponadto, Iza jest certyfikowaną Sędzią Mistrzostw Polski Barista, a także Latte Art SCAE POLSKA.

Na co dzień Iza jest szefową działu jakości kawy Green Caffè Nero i odpowiada za bogatą i zaskakującą ofertę kaw smakowych, a także za jakość tradycyjnych włoskich kaw Caffè Nero.

Czy może być lepsza gwarancja udanego szkolenia?
Zostań mistrzem kawy. Szkolenie Green Caffè Nero

Dominik Dobosz

Wszyscy kibicujemy polskim sportowcom w zmaganiach o kolejne tytuły na światowych mistrzostwach. A co jeśli mamy w naszym kraju kolejnego Mistrza Świata?

Dominik Dobosz, który na co dzień mieszka i pracuje w Krakowie, jest aktualnym Mistrzem Polski Latte Art. Będzie reprezentował Polskę w kolejnych Mistrzostwach Świata.

Czy dasz się namówić na wyjątkową lekcję rysunku na kawie?

Mateusz Jagieło

Fascynacja. Hobby. Zajawka. Sposób na życie.

Tym dla Mateusza jest kawa. Mateusz poza tym, że do perfekcji opanował technikę przygotowania klasycznych włoskich kaw, to doskonale zna się na alternatywnych sposobach parzenia kawy.

Fascynują Cię piękne, skomplikowane wzory malowane na kawie? Właśnie znalazłeś trenera, który nauczy Cię tworzyć nieprzeciętne rysunki na kawie.

Mateusz jest kilkukrotnym finalistą Mistrzostw Polski Latte Art. Jest także zwycięzcą Olimpiady Kawy.

Sylwester Błażejczyk

Człowiek o niezliczonych talentach. O kawie umie opowiadać bez końca. Potrafi oczarować każdego adepta sztuki kawowej – i ma na to dowody w postaci kilku pokoleń przeszkolonych maestro i kierowników, którzy niosą kawową doskonałość dalej w świat w blisko siedemdziesięciu kawiarniach Green Caffè Nero.

Sylwester jak nikt inny potrafi zachęcić do wkroczenia w rozległy świat kawy. Szkolił m.in. aktorów z Teatru Roma. Był także prowadzącym konkursy Barista of the Year.

Jest laureatem Olimpiady Kawy, na której zajął 3. miejsce.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE listopad 2021
>> kliknij i zapoznaj się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 01.02.2022
Aktualizacja: 11.01.2023