Grupa Dobry Hotel partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Udostępnij artykuł

Grupa za sprawą umowy współpracy podpisanej przez Andrzeja Kraśnickiego, prezesa PKOI i Leszka Mięczkowskiego, prezesa zarządu Dobry Hotel, została partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOI), a także Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. Umowę zawarto do 2024 roku.

Grupa Dobry Hotel partnerem Polskiego Komitetu OIimpijskiego

Grupa Dobry Hotel zarządza obecnie 17 hotelami. Zlokalizowanymi w najatrakcyjniejszych zakątkach Polski. W tym  mocno osadzonym na kartach polskiej historii – H15 Hotelem Francuskim, w którym w 1919 roku narodził się Polski Komitet Olimpijski. Obecnie historię osiągnięć polskiego sportu związaną z Polskim Komitetem Olimpijskim, podziwiać można w Sali Olimpijskiej Hotelu Francuskiego. W niej podpisano akt założycielski Komitetu Udziału Polski w Igrzyskach Olimpijskich.

hotel francuski

Współpraca z Grupą Dobry Hotel gwarantuje PKOI silnego i wiarygodnego partnera. To zarówno dla PKOI, jak i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej jest niezwykle istotne, przede wszystkim z uwagi na zbliżające się w przyszłym roku III Igrzyska Europejskie, które odbędę się w Krakowie i Małopolsce.

Jesteśmy zaszczyceni, że dołączamy do grona Partnerów Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej. To dla nas ogromny prestiż i zobowiązanie. Zapewniamy, że z wielkim zaangażowaniem i przyjemnością będziemy wspierać PKOl w realizowaniu jego zadań i misji. Wartości naszej firmy są zbieżne z wartościami PKOl. Jestem przekonany, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyścimówi Leszek Mięczkowski, prezes zarządu Grupy Dobry Hotel.

O Grupie Dobry Hotel

Grupa Dobry Hotel kompleksowo zarządza prowadzeniem sieci obiektów hotelowych w całej Polsce, co czyni ją zdecydowanym ekspertem w zarządzaniu zarówno obiektami hotelowymi, jak i gastronomicznymi. Swoje działania firma skupia na ciągłym umacnianiu pozycji na rynku, podnoszeniu rozpoznawalności marki, a także powiększaniu portfolio zarządzanych obiektów.

O PKOl

Polski Komitet Olimpijski jest autonomicznym, ogólnopolskim stowarzyszeniem Związków i Organizacji sportowych z siedzibą w Warszawie. Zajmuje się pełną organizacją udziału Reprezentacji Polski w Igrzyskach Olimpijskich – powołanie, zgłaszanie, a także zapewnienie udziału. Upowszechnia idee, zasady i wartości olimpijskie – szacunek, przyjaźń, dążenie do doskonałości. Dba o rozwój sportu kwalifikowanego, promuje sport dla wszystkich, zwalcza doping, szerzy ideę fair play, a także prowadzi edukację olimpijską.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli czerwiec 2022

Źródło: DH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 26.07.2022
Aktualizacja: 27.07.2022