Grupa PHH z nowym filmem promocyjnym

Udostępnij artykuł

Polski Holding Hotelowy zaprezentował nowy film promujący portfolio grupy PHH. Aktualnie posiada 54 hotele i obiekty, z blisko 6 tysiącami pokoi. Dzięki rozwojowi jest jednym z największych graczy na rynku hotelowym w Polsce.  

Grupa Polski Holding Hotelowy rośnie w siłę, konsekwentnie realizując swoją strategię. Za nami wiele miesięcy prac związanych z nowymi konsolidacjami, a przed nami kolejne, równie ambitne, wyzwania. Wszystkie hotele i obiekty, będące w grupie PHH, to w 100 proc. kapitał polski, gdzie stawiamy na światową jakość i najwyższe standardy. Chcemy pokazać, że hotele będące w spółce Skarbu Państwa mogą być i są na najwyższym, światowym poziomie, czego dowodem są chociażby liczne nagrody i wyróżnienia przyznane naszym obiektom w prestiżowych konkursach branżowych. Jesteśmy odpowiedzialni społecznie i stawiamy na zrównoważony rozwój, dlatego też w prowadzonych przez nas inwestycjach będziemy wprowadzać ekologiczne rozwiązania i nowoczesne technologie. Nasze działania na przestrzeni ostatnich lat już pokazują, że wyznaczamy nowe trendy
w hotelarstwie – podkreśla Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.

Grupa Kapitałowa PHH oferuje rozbudowaną sieć hoteli i obiektów, zlokalizowanych w różnych częściach Polski. W dużych miastach, mniejszych miejscowościach, a także turystycznych rejonach górskich i nadmorskich. O zróżnicowanym standardzie: biznesowe premium, wypoczynkowe premium, biznesowe, ekonomiczne, wypoczynkowe, uzdrowiska. W skład grupy wchodzi 10 spółek – Polski Holding Hotelowy, PHH Hotele, Gliwicka Agencja Turystyczna, Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych, PHN Property Management, Przedsiębiorstwo Usługowe Holtur, Interferie, Interferie Medical SPA, Geovita i Elbest.  

ŚWIAT HOTELI – MARZEC-KWIECIEŃ 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli marzec-kwiecień 2022

O Grupie PHH

Aktualnie posiada 54 hotele i obiekty, z blisko 6 tysiącami pokoi. Dzięki rozwojowi jest jednym z największych graczy na rynku hotelowym w Polsce.  Współpracuje – jako franczyzobiorca – z czołowymi światowymi sieciami hotelowymi. Takimi jak Marriott International, Hilton International, Best Western Hotels&Resorts, InterContinental Hotels Group i Louvre Hotels Group. Najlepsze oferty można znaleźć w portalu rezerwacyjnym grupy www.wPolsceNajlepiej.pl.

Źródło: PHH

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 25.05.2022
Aktualizacja: 23.01.2023