Harmonia Spa w IBB Andersia

Udostępnij artykuł

Jak dowiedzieliśmy się w dziale marketingu hotelu zabiegi są jeszcze w opracowaniu i w najbliższych dniach zostanie przedstawiona nowa oferta. Nie wiadomo także, z jakimi firmami kosmetycznymi hotel nawiązał współpracę. Dla pierwszych gości nowego spa hotel przygotował promocję – 50-proc. rabaty na zabiegi.

Działający obecnie kompleks Harmonia Wellness Club & Pool znajduje się na drugim piętrze hotelu, na powierzchni ponad 500 mkw. W jego skłąd wchodzą m.in.: basen z hydromasażem oraz przeciwprądem, jacuzzi, sauny fińska i parowa, sala relaksu, nowoczesna sala do aerobiku, siłownia, bar oraz solarium.

Czterogwiazdkowy poznański hotel IBB Andersia mieści sie w centrum miasta. Obiekt dysponuje 147 pokojami typu comfort, 12 apartamentami junior, ośmioma pokojami executive, trzema apartamentami senior oraz apartamentem prezydenckim. W skład hotelu wchodzą także: dwie restauracje – Mosaica i Flavoria (obie na 90 miejsc) oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe.

Aktualnie sieć IBB Hotels zarządza w Polsce hotelami Lublinianka w Lublinie oraz Andersia w Poznaniu. W planach jest także uruchomienie hotelu w Gdańsku. We wrześniu 2008 r. działająca na rynku nieruchomości firma Von der Heyden Group stała się, poprzez nabycie dodatkowych udziałów, większościowym 70-proc. udziałowcem w IBB Hotels. W styczniu 2010 grupa wprowadziła program lojalnościowy. Uczestnikiem programu może zostać każdy indywidualny gość hotelowy, po podpisaniu umowy uczestnictwa oraz otrzymaniu osobistej karty lojalnościowej.

 

Opublikowano: 18.05.2010
Aktualizacja: 18.05.2010