Hotel Arte – nowy trzygwiazdkowiec w Brzegu

Udostępnij artykuł

W hotelu znajduje się 11 jednostek mieszkalnych, w tym osiem jedno- i dwuosobowych, dwa pokoje superior i jeden typu studio z aneksem kuchennym z przeznaczeniem na dłuższe pobyty. Jednostki mieszkalne spełniają standardy spotykane w wyrafinowanych pod względem klimatu i wystroju hotelach czterogwiazdkowych. Do dyspozycji gości są ponadto telewizja satelitarna oraz bezprzewodowy Internet. Pokoje typu superior i typu studio oferują więcej przestrzeni do wypoczynku i pracy.

Hotel organizuje konferencje oraz większe imprezy okolicznościowe o charakterze biznesowym w salach Zamku Piastów Śląskich, co gwarantuje wyjątkową atmosferę takich spotkań. Spotkania kameralne są aranżowane w klimatyzowanej restauracji hotelu Arte. Udogodnieniem dla gości jest łatwy dojazd do Wrocławia i Opola.

– Inwestorami i właścicielami tego hotelu są państwo Wiesław i Małgorzata Soroczyńscy. To głównie dzięki ich determinacji w dążeniu do celu udawało się rozwiązywać kolejne problemy jakie stały na ich drodze. W efekcie doprowadzili do otwarcia hotelu, który nie tylko cieszy oko i gusta gości, ale także wypełnia lukę na tym rynku. Hotel już wpisał się w strukturę Brzegu i okolic będąc świetnym przykładem dla innych inwestorów spoza regionu – mówi Jerzy Miklewski, prezes zarządu firmy Hotelon (grupa Projekt Hotel), która wspierała merytorycznie inwestycję.

 

Opublikowano: 18.06.2010
Aktualizacja: 18.06.2010