Hotel Zawisza: trwa budowa nowego skrzydła

Udostępnij artykuł

W nowym skrzydle istniejącego hotelu znajdzie się sześć apartamentów, 44 pokoje dwuosobowe oraz 25 pokoi trzyosobowych. Hotel stara się o kategoryzację – uzyskanie trzech gwiazdek. Aktualnie Urząd Miasta Bydgoszczy poszukuje dostawcy wyposażenia i oświetlenia do pokoi. Do obiektu potrzebne będą nowe meble (między innymi: łóżka, toaletki, szafy, stoliki nocne, sofy, fotele, krzesła, półki) lustra szklane oraz lampy.

Hotel znajduje się na terenie nowoczesnego kompleksu sportowego Zawisza oraz w sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku "Myślęcinek". Obecnie hotel Zawisza oferuje 45 pokoi. W standardzie pokoi znajdują się: internet przewodowy i bezprzewodowy, TV oraz odpłatne usługi pralnicze. Doba w pokoju jednoosobowym bez śniadania kosztuje 120 zł.

Hotel posiada bogate zaplecze gastronomiczne. W ramach obiektu działają: restauracja Zawisza, restauracja Olimpijska, lobby bar (dostępny od czerwca), hotelowe Patio (dostępne również od czerwca). W ramach obiektu działa również ośrodek odnowy biologicznej i rehabilitacji. Do dyspozycji są między innymi: sauna na podczerwień, sauna fińska, hydromasaż, bicze wodne oraz masaż klasyczny. W hotelu znajduje się centrum konferencyjne, które zostało oddane do użytku w lipcu 2008 roku. Centrum dysponuje klimatyzowanymi salami z pełnym zapleczem multimedialnym, nagłośnieniem i dostępem do internetu oraz kompleksem mniejszych sal idealnych na szkolenia i mniejsze kursy. Centrum Konferencyjne przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych.
 

Opublikowano: 11.05.2010
Aktualizacja: 11.05.2010