Hotele Park Inn zmienią nazwę

Udostępnij artykuł

– Nowa nazwa jest wynikiem decyzji o skoncentorwaniu się na rozwoju naszych dwóch głównych marek: Park Inn oraz Radisson. Park Inn jest młodą marką, powstała na początku 2003. Aktualnie działa już ponad 140 hoteli z tym logo. Nowa nazwa to potwierdzenie dalszego zwiększenia świadomości marki zarówno Radisson i Park Inn – komentuje Kurt Ritter, prezes i dyrektor generalny Rezidor.

Proces zmiany nazwy rozpocznie się w Wielkiej Brytanii, która jest kluczowym rynkiem dla Park Inn, a następnie będzie systematycznie wprowadzana w pozostałych europejskich krajach. Ma być przeprowadzony do końca 2011 roku.

Jak pisaliśmy na początku roku, międzynarodowe stowarzyszenie zajmujące się badaniem opinii i zadowolenia gości hotelowych, J.D. Power and Associates 2009 European Hotel Guests Satisfaction Index Study, przyznało marce Park Inn najwyższe noty wśród hoteli klasy ekonomicznej. Park Inn, należąca go Grupy Hotelowej Rezidor, to obecnie ponad 140 hoteli na kilku kontynentach: w Europie, Azji, Ameryce Północnej i w Afryce.

Od kwietnia 2009 roku z oferty hoteli Park Inn można korzystać w Polsce – w pierwszym w kraju hotelu w Krakowie. Jak już informowaliśmy, we Wrocławiu powstaje następny obiekt tej sieci. Według planów ma on ruszyć w lutym 2012 roku.

 

Opublikowano: 08.06.2010
Aktualizacja: 08.06.2010