Inwestycje w bieszczadzkich obiektach PTTK

Udostępnij artykuł

W planach jest m.in. rozbudowa istniejącego źródła ciepła o system dwóch pomp o mocy 75 kW każda, zasilanych z dwóch źródeł dolnych wraz z odzyskiem ciepła ze ścieków sanitarnych. Okres gwarancji jakości na całą instalację ma być nie krótszy niż sześć lat. Inwestycja ma zostać ukończona w listopadzie 2010 roku. Termin składania ofert mija 2 lipca br.

Trzygwiazdkowy hotel Górski zlokalizowany jest w centrum Bieszczadzkiego Parku Narodowego u podnóża najwyższych partii górskich Bieszczadów. Obiekt oferuje 112 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz w pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją i telefonem. Hotel posiada także: basen kryty, saunę suchą, bilard, restaurację, kawiarnię i dwie sale konferencyjne, parking, plac zabaw dla dzieci oraz zadaszone miejsce na ognisko. Kemping dysponuje domkami wczasowymi oraz pawilonami mieszkalnymi.

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku jest jednoosobową spółką Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, która zarządza 15-oma obiektami noclegowo-gastronomicznymi położonymi w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. W skład jednoosobowego zarządu wchodzi prezes – Józef Szymbara.

Opublikowano: 21.06.2010
Aktualizacja: 21.06.2010