Inwestycje w bieszczadzkich obiektach PTTK

Udostępnij artykuł

W planach jest m.in. rozbudowa istniejącego źródła ciepła o system dwóch pomp o mocy 75 kW każda, zasilanych z dwóch źródeł dolnych wraz z odzyskiem ciepła ze ścieków sanitarnych. Okres gwarancji jakości na całą instalację ma być nie krótszy niż sześć lat. Inwestycja ma zostać ukończona w listopadzie 2010 roku. Termin składania ofert mija 2 lipca br.

Trzygwiazdkowy hotel Górski zlokalizowany jest w centrum Bieszczadzkiego Parku Narodowego u podnóża najwyższych partii górskich Bieszczadów. Obiekt oferuje 112 miejsc noclegowych w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych oraz w pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją i telefonem. Hotel posiada także: basen kryty, saunę suchą, bilard, restaurację, kawiarnię i dwie sale konferencyjne, parking, plac zabaw dla dzieci oraz zadaszone miejsce na ognisko. Kemping dysponuje domkami wczasowymi oraz pawilonami mieszkalnymi.

Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku jest jednoosobową spółką Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, która zarządza 15-oma obiektami noclegowo-gastronomicznymi położonymi w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. W skład jednoosobowego zarządu wchodzi prezes – Józef Szymbara.

Karolina Stępniak

Redaktor naczelna Świat Hoteli, redaktor Horecanet.pl, Sweets & Coffee, współorganizatorka Forum Rynku Hotelarskiego PROFIT HOTEL®, dyrektor wydawnicza, współwłaścicielka BROG B2B. Absolwentka wydziału dziennikarstwa Collegium Civitas w Warszawie. Doświadczenie zdobywała w takich pismach jak Gazeta Wyborcza i Życie Warszawy. Z firmą BROG Media (później BROG Marketing i BROG B2B) związana od grudnia 2010 roku. Początkowo jako dziennikarz w czasopismach Świat Hoteli i Nowości Gastronomiczne oraz portalu Horecanet.pl. Od lutego 2013 pełni funkcję redaktor naczelnej Świata Hoteli, a od stycznia 2018 roku dyrektor wydawniczej i współwłaścicielki wydawnictwa BROG B2B. Jest również współorganizatorką Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także odpowiedzialna za tworzenie portalu Horecanet.pl oraz współorganizację Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum i Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee. Jest także wykładowczynią i członkinią Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Interesuje się polskim rynkiem hotelarskim i gastronomicznym. Prywatnie uwielbia sport, w szczególności bieganie, poza tym dobrą kuchnię i polskie kino. Szczęśliwa partnerka i mama Łucji.

Opublikowano: 21.06.2010
Aktualizacja: 21.06.2010