Izabela Sikora nową dyrektor sprzedaży i rozwoju w grupie Saltic Resorts & Spa

Udostępnij artykuł

Izabela Sikora związana jest z hotelarstwem od prawie 30 lat. Dla warszawskiego Hotelu Bristol porzuciła rodzimy Kraków (1994), gdzie zdobyła pierwsze doświadczenia w segmencie luxury i poznała wysokie standardy ponadprzeciętnej obsługi.

Izabela Sikora Saltic Resorts Spa

Izabela może pochwalić się umiejętnościami zarządzania zespołami sprzedaży proaktywnej, tworzeniem struktur sprzedaży reaktywnej i zarządzaniem zespołami wielokulturowymi i rozproszonymi geograficznie. W jej bogatym portfolio są kilkuletnie kontrakty – w Moskwie (Le Meridien Moscow Country Club), tworzenie i zarządzanie strukturami komercyjnymi w Sheraton Warsaw Hotel & Towers oraz The Westin Warsaw, budowa strategii i procesów sprzedażowych dla Domina Hotels & Resorts w Europie Środkowo-Wschodniej. W krajach nadbałtyckich, gdzie spędziła łącznie 8 lat pracując w Tallinnie (Estonia) i Rydze (Łotwa) była blisko związana z rynkami skandynawskimi i europejskimi, odpowiadając za koordynację i zarządzanie procesami sprzedażowymi z poziomu regionu dla grupy 15 hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson.

W Polsce ponownie, zachwyciło ją świeże i nowatorskie spojrzenie PURO, które obok samego pobytu, popularyzuje design i sztukę, opowiadając jednocześnie o tym, co otacza dany hotel. Jest głęboko przekonana, iż hotelarstwo to coś więcej niż tylko wygodne łóżko.

Rynek Dostawców HoReCa – RAPORT 2024
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

rynek dostawców horeca - raport 2024

Okres przestoju pandemicznego w branży poświęciła na analizę rozwiązań technologicznych, które wykorzystała ostatnio do automatyzacji i spajania procesów w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi dla Zdrojowa Hotels.

Nowa rola w Saltic Resorts & Spa

Jej motto to: harmonijny i spójny rozwój – budowa komunikacji/połączeń pomiędzy poszczególnymi komórkami w organizacji, tak aby składane obietnice marketingowe i sprzedażowe, miały pełne odzwierciedlenie w świadczonej usłudze. W Saltic Resorts & Spa, niezwykłych kurortach na polskim wybrzeżu, gdzie holistycznie podchodzimy do odpoczynku, otuleni czystym pięknem natury, Izabela skupi się na wdrażaniu spersonalizowanych i nienachalnych schematów komunikacji, sięgając po nowoczesne rozwiązania technologiczne, oraz będzie odpowiadać za budowę spójnej strategii komercyjnej dla istniejących i nowo powstających obiektów.

Źródło: Saltic

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.


Horecanet

Autor: Horecanet
Opublikowano: 05.03.2024
Aktualizacja: 05.03.2024