J.J. Darboven Poland – 30 lat na rynku w oparciu o ponad 150 lat pasji i doświadczenia firmy matki

Udostępnij artykuł
Darboven szyld

Zakorzeniony w Hamburgu – działający na całym świecie

W międzynarodowej firmie J.J. Darboven już od ponad 150 lat zajmujemy się paleniem najznamienitszych ziaren kawy, komponowaniem wyjątkowych kreacji kawowych i dystrybucją ekskluzywnych marek kawy. Krótko mówiąc- kochamy kawę. Naszą pasją jest również herbata i czekolada. Największą radość przynosi nam jednak możliwość dzielenia z innymi naszego zamiłowania do napojów gorących.

Centralą holdingu J.J. Darboven jest Hamburg. Od samego początku główna siedziba koncernu mieści się właśnie w tej światowej metropolii, a hanzeatyckie wartości są mocno zakorzenione w rodzinnej firmie. Przez ponad150 lat działalności J.J. Darboven przyświecały nie tylko takie wartości jak rzetelność, stabilność i szacunek wobec ludzi, lecz także dalekowzroczność i roztropność, bez których nie da się prowadzić przedsiębiorstwa ku przyszłości i zapewnić mu stałej pozycji na światowych rynkach.

Tradycja, odpowiedzialność i pasja

Przedsiębiorczość w rozumieniu hanzeatyckim to umiejętność angażowania się na rzecz własnej firmy, pracowników i społeczności. J.J. Darboven to także uosobienie jakości, stabilności i niezawodności. Nazwa ta jest również synonimem poszanowania dla tradycji, ale i otwartości na innowacje.

Dzięki tym wartościom, ze zwykłego sklepu z kawą w Hamburgu powstawało przez lata przedsiębiorstwo handlowe działające  obecnie na rynku międzynarodowym – zatrudniające 900 pracowników w 16 filiach w 10 krajach. Taki rozwój był możliwy dzięki konsekwentnemu stawianiu na najwyższą jakość, rozsądnemu zarządzaniu i pełnemu poszanowaniu zasobów.

Świadomość tradycji marki J.J. Darboven nie stoi w sprzeczności z nowoczesną strategią prowadzenia przedsiębiorstwa, lecz tworzy podstawę tożsamości światowej firmy rodem z Hamburga. W Polsce firma, mająca siedzibę w Rumi, działa prężnie już od blisko 30 lat, będąc na rynku liderem w zakresie napojów gorących.

Mapa  holdingu:

Nasz asortyment

Motto firmy J.J. Darboven to różnorodność i  bogactwo odmian kawy, herbaty i kakao dostarczanych wyłącznie w najwyższej jakości. Znajduje się tu całe bogactwo marek kawowych, m.in. prawdziwie włoskie Alfredo Espresso, klasyczny opatentowany produkt IDEE KAFFEE, jednorodne gatunkowo kawy z poszczególnych krajów pod marką lokalnej, polskiej Palarni Kawy J.J. Darboven czy francuska kawa Brosio, kawy sprawiedliwego handlu Café Intención. Ponadto firma oferuje tradycyjne i nowatorskie kompozycje herbaciane EILLES TEE oraz rozmaite odmiany kakao linii COCAYA czy Cacao Intención. Za każdą marką kryje się inny klimat i niepowtarzalna przyjemność ze smakowania.

W ofercie są zróżnicowane gatunki i sposoby pakowania produktów, dostosowane do różnych możliwości przygotowania napoju. W ten sposób J.J. Darboven dociera do szerokiego grona odbiorców, spożywających kawę „w domu”, lecz przede wszystkim do osób konsumujących napoje gorące w szeroko rozumianym kanale „poza domem”. Wspólną cechą wszystkich marek jest wykorzystywanie do ich produkcji wyłącznie najznakomitszych surowców z wyselekcjonowanych obszarów uprawy.

Darboven oferta

J.J. Darboven w Polsce

Od blisko 30 lat propagujemy kulturę spożycia napojów gorących w Polsce, co stanowi niezmienny trzon naszej działalności. Dostarczamy kompleksową  usługę w postaci produktu, parku maszynowego niezbędnego do przygotowywania napojów gorących wraz z serwisem oraz niezbędną wiedzę pozwalającą na uzyskanie perfekcji w filiżance.

W wieloletniej historii firmy nigdy nie wychodzono z założenia, że osiągnięto już wszystkie cele. W oparciu o dziedzictwo  rodzinnej, wielopokoleniowej firmy, cenimy tradycję, ale także podążamy z duchem czasu, bacznie obserwując zmieniający się świat, mając na uwadze założenia zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności i roli działań proekologicznych. Stabilnie wspierani przez ponad 150 letnie doświadczenie, jesteśmy prawdziwymi specjalistami w swoim fachu, działając w duchu wartości.

Na przestrzeni lat nasza główna działalność została rozszerzona w Rumi o:

Zobacz, gdzie pracujemy.

Siedziba J.J. Darboven Poland
Siedziba J.J. Darboven Poland
Akademia J.J. Darboven Poland
Akademia J.J. Darboven Poland
Palarnia Kawy J.J. Darboven Poland
Palarnia Kawy J.J. Darboven Poland
Sklep stacjonarny J.J. Darboven Poland
Sklep stacjonarny J.J. Darboven Poland
Hotel J.J. Darboven
Hotel J.J. Darboven

A to z pewnością nie koniec naszego rozwoju. Już teraz planowane są kolejne projekty, o których będziemy wkrótce informować.

Zapraszamy do odwiedzenia jubileuszowej strony internetowej https://30lat.darboven.pl/, gdzie oprócz prezentacji historii rozwoju J.J. Darboven Poland przygotowano szereg okazjonalnych ofert.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapraszamy na htt
ps://professional.darboven.com/

Artykuł powstał we współpracy z firmą J.J. Darboven Poland

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Autor: Horecanet
Opublikowano: 07.03.2023
Aktualizacja: 07.03.2023