J.W. Construction: 3,29 mln zł przychodów hoteli

Udostępnij artykuł

Spółka podała także przychody wszystkich działających hoteli. I tak, największe obroty zanotowały obiekty sieci Hotel 500 w Zegrzu pod Warszawą (1,05 mln zł) oraz w Tarnowie Podgórnym (1,08 mln zł). Hotele w Strykowie i Cieszynie miały przychody w wysokości odpowiednio: 742,26 tys. zł i 282,6 tys. zł. Ośrodek wypoczynkowy w Krynicy Górskiej, który jest obecnie w stanie rozbudowy, zanotował obroty wysokości 142,82 tys. zł.

– Będziemy sukcesywnie wkraczać w rynek powierzchni biurowo-handlowych i hotelowych. W przygotowaniu mamy inwestycje, które staną się naszą nową wizytówką. Wzmacniamy również swoją pozycję na rynku mieszkaniowym. Do kwietniu kupiliśmy cztery atrakcyjne działki: w Katowicach, Poznaniu i Gdyni. W tych lokalizacjach powstaną m.in. prestiżowe projekty o podwyższonym standardzie i apartamenty. Chcemy w ten sposób uatrakcyjnić portfolio spółki – komentuje Małgorzata Szwarc-Sroka, dyrektor Pionu Ekonomicznego J.W. Construction Holding SA.

Jak już pisaliśmy, obecnie trwają intensywne prace mające na celu uruchomienie kompleksu biurowo-hotelowego przy ul. Pileckiego w Warszawie. Spółka kupiła także (umowa przedwstępna) nieruchomość we Wrocławiu, gdzie ma powstać kompleks mieszkaniowo-biurowo-hotelowy. Dodatkowo trwa rozbudowa i modernizacja ośrodka w Krynicy Górskiej, który będzie czterogwiazdkowym obiektem ze spa.

J.W. Construction to największy polski deweloper mieszkaniowy, obecny przede wszystkim w Warszawie, ale także w innych miastach kraju: Łodzi, Gdyni i Katowicach oraz za granicą. Grupa zarządza siecią Hoteli 500, w skład której wchodzą cztery obiekty.

 

Opublikowano: 14.05.2010
Aktualizacja: 14.05.2010