Katarzyna Chmiel o strategii i zaletach Nosalowy Dwór Resort & Spa

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS] Od wielu lat Nosalowy Dwór Resort & Spa konsekwentnie realizuje założone cele strategiczne. Lokalizacja resortu wraz z naszą infrastruktura i programami animacyjno-rozrywkowymi sprawiają, ze obiekt jest nie tylko największym obiektem MICE w regionie, ale również jednym z najchętniej wybieranych miejsc na rodzinny wypoczynek – mówi Katarzyny Chmiel, dyrektor generalna Hoteli Nosalowy.

Katarzyna Chmiel

Katarzyna Chmiel o zaletach hotelu

Jakie są kluczowe zalety obiektu Nosalowy Dwór, czym obiekt wyróżnia się na tle konkurencji?

Nosalowy Dwór Resort & Spa to jedna z najbardziej znanych marek hotelowych. Resort urzeka architekturą, inspirowaną stylem najlepszych alpejskich kurortów, doskonałą lokalizacją (u stóp Nosala, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego), obsługą na najwyższym poziomie i kompleksową ofertą MICE.

Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane to również największe i najnowocześniejsze na Podhalu centrum konferencyjne. Trzy odrębne centra konferencyjne umożliwiają organizację wielu wydarzeń w tym samym czasie. 23 sale, dla prawie 2000 osób z największym w regionie centrum kongresowym „Gerlach”, które zostało zaprojektowane z rozmachem i wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Brak filarów na całej powierzchni, możliwość dowolnej konfiguracji, wysokość ponad 6m, nowoczesne systemy oświetlenia i dźwięku, zaplecze techniczne czy możliwość wjazdu na sale nawet b. ciężkich pojazdów, pozwalają na organizację dowolnych wydarzeń – od konferencji i kongresów, przez imprezy targowe po skomplikowane produkcje koncertowe, premiery samochodów, pokazy mody, wydarzenia hybrydowe, czy wydarzenia sportowe realizowane przez TV. Bogatą infrastrukturę uzupełniają szatnie, garderoby i dedykowana recepcja konferencyjna z ogromnym foyer, a także VIP Business Lounge „Giewont” z 9 salami typu boardroom oraz tarasem widokowym.

W sali Gerlach organizowane są nie tylko spektakularne realizacje dla sektora MICE, ale także wymagające produkcje transmitowane przez telewizję i wydarzenia kulturalne . To tu odbywają się największe wydarzenia w Zakopanem – koncerty, pokazy mody, wydarzenia sportowe czy wydarzenia ekonomiczno-społeczne.

Na terenie resortu znajduje się kilka restauracji, regionalne wiaty, grillowe z miejscem na integrację przy ognisku lub grillu oraz zagospodarowany teren zewnętrzny. Obiekt dysponuje miejscami parkingowymi wokół obiektu i w podziemnych garażach.

Nosalowy Dwór dysponuje największą bazą noclegową w regionie, z blisko 400 pokojami w zróżnicowanym standardzie i jest jedyną destynacją pod Tatrami z tak dużym potencjałem organizacyjnym i szeroką paletą możliwości dla segmentu MICE.

ŚWIAT HOTELI – MAJ-CZERWIEC 2023
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Świat Hoteli maj-czerwiec 2023

Założenia i strategia

Jakie są główne założenia obiektu i jak prezentuje się strategia?

Od wielu lat Nosalowy Dwór Resort & Spa konsekwentnie realizuje założone cele strategiczne. Lokalizacja resortu wraz z naszą infrastruktura i programami animacyjno-rozrywkowymi sprawiają, ze obiekt jest nie tylko największym obiektem MICE w regionie, ale również jednym z najchętniej wybieranych miejsc na rodzinny wypoczynek. Tak skrojony profil obiektu daje wiele możliwości i wyróżnia Nosalowy Dwór Resort & Spa na tle innych obiektów w Zakopanem. W wybranych okresach jest tylko i wyłącznie obiektem konferencyjnym, po to, by w okresie wakacji czy ferii spełniać oczekiwania naszych najmłodszych i najbardziej wymagających gości i ich rodzin. Różnorodność wymaga od nas profesjonalizmu przez 12 miesięcy w roku.

Wielką wagę przywiązujemy do jakości w obsłudze gości – indywidualnych i biznesowych, segmentu MICE, na utrzymaniu najwyższych standardów podczas realizacji eventów. Setki zrealizowanych wydarzeń i eventów, obsługiwanych przez doskonały zespół profesjonalistów budują nasze doświadczenie, które sprawia, że zdobyliśmy zaufanie naszych gości, dla których Nosalowy jest gwarancją udanego wydarzenia. To jest i mam nadzieję, że zawsze będzie wyróżnik naszej marki.

Podtrzymanie pozycji lidera na rynku, a jednocześnie wdrażanie nowych rozwiązań pozwala nam tworzyć wyjątkowe pobyty dla gości indywidualnych oraz rozwijać się w segmencie MICE. Jesteśmy w trakcie planowania kolejnych funkcjonalności dla naszych gości.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.08.2023
Aktualizacja: 18.08.2023